• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rüya Koltuk Yıkama

Adres :

Dulkadiroğlu Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Safa Orçan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

levent.alc46@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 808 23 46

Kahramanmaraş’ta temizlik sektöründe hizmet veren Rüya Koltuk Yıkama isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Her evin olmazsa olmazları arasında yer alan koltuklar, büyüklükleri ve ağırlıkları nedeniyle temizlemesi en meşakkatli eşyalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Yemek kırıntısı, içecek döküntüleri ve evcil hayvan tüylerinin yanı sıra evde bulunan tüm tozları da içerisine hapsetmesi nedeniyle oldukça kirli birer yapıya da sahip olan bu eşyaların, temizliği iyi yapılmazsa zamanla kötü koku, koltuk renklerinde dalgalanma ve küf gibi insan sağlığını tehdit edebilecek durumlara zemin hazırlamaktadır.

Rüya Koltuk Yıkama olarak hizmet verdiğimiz sektörümüzde müşterilerimize profesyonel olarak koltuk yıkama hizmetleri sunmaktayız. Bünyemizde koltuk yıkamanın yanı sıra;

Tek kişilik baza, Çift kişilik baza, Kanepe, Sandalye, Köşe takımı ve Araba koltuğu yıkama olmak üzere evde temizlenmesi zor olan bütün eşyaları profesyonel olarak temizlemekteyiz.

Rüya Koltuk Yıkama olarak her kumaş ve her eşya cinsine bağlı olarak belirlediğimiz temizleyiciler ve buharlı makinelerimiz ile yüzeysel değil derinlemesine bir temizlik fırsatı sunarken, temizliklerimizde ilgili kurumlarca kullanımına ona verilmiş temizlik malzemelerini kullanmaya son derece dikkat etmekteyiz.

Kahramanmaraş temizlik hizmeti sunan pek çok firmaya karşın sunduğumuz kaliteli ve derinlemesine temizlik imkanımız, uygun fiyatlı hizmet anlayışımız ve alanında uzman kadromuz sayesinde geliştirdiğimiz temizlik yöntemlerimizle sektörümüzde ön planda yer almaktayız. Sizlerde temizleme konusunda sorun yaşadığınız koltuk, kanepe ve baza gibi eşyalarınızın temizlenmesi için firmamızla iletişime geçebilir, sunduğumuz profesyonel hizmetlerimizden güvenli bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler