• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eskişehir Temel Halı Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Topçu

Eskişehir Temel Halı Yıkama olarak yerinde koltuk yıkama ,yıkama,yastık yıkama,detaylı iç temizlik,araç içi detaylı iç temizlik,halı yıkama,stor perde,koltuk yıkama,yerinde halı yıkama,yorgan yıkama,battaniye yıkama vb alanda hizmet vermekteyiz.

Kurucu ilkelerimiz arasında, değişime ve gelişime açık olma, müşteriye güven verme, sektörde öncü ve yenilikçi olma, ekip çalışmasına önem veren, istikrarlı ve kaliteye önem vermek gibi unsurlar yer almaktadır. Bu ilkelere bağlılığımız firmamızı diğer rakiplerine göre, saygın, marka değeri olan, teknolojik gelişmelere açık ve insan ilişkilerine önem veren bir pozisyonda bulunmasına her geçen gün katkı sağlamaktadır.

Firmamızın en önemli misyonu, başta ülkemiz, şehrimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için gün geçtikçe katma değer oluşturan, sektörde öncü bir kurum olmaktır. Bunun yanı sıra, çalışan müşteri zinciri arasında takım ruhu ile çalışarak, en modern teknolojik ekipman ve yenilikleri kullanarak, müşterilerin talep ettiği ihtiyaçlara anında cevap verme ve ihtiyaçların da ötesinde hizmetlerimizin sürekli gelişmesine ve iyileştirilmesini sağlamak, firmamızın diğer misyonları olarak yer almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR