• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Safran Elite Mangalbaşı Et Restaurant

Adres :

Firuzköy Köy Mahallesi Fidanlık Sokak 18/1 Avcılar/istanbul İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Aytaç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

safranelite1979@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 286 76 70

Whatsapp 2:

0 (533) 056 80 91

Whatsapp 3:

0 (530) 286 76 70

Whatsapp 4:

0 (533) 056 80 91

Damaklarda tat bırakan eşsiz lezzetler yemek konusunda bizlerin beklentilerini iyi bir şekilde karşılamaktadır. Yöresel birçok yemek çeşidine sahip olarak bu konuda tercih edebileceğimiz oldukça fazla seçeneğimiz bulunmaktadır. Bizler İstanbul Safran Elite Mangalbaşı Et Restaurant salonu olarak müşterilerimizi bu birinden farklı lezzet seçenekleriyle bir araya getirmek için en uygun olanakları sağlamaktayız. Bizlerle birlikte çalışan usta aşçılarımız oldukça yetenekli olmakla birlikte işlerini büyük bir özveri ve titizlikle yerine getirmektedirler. Bunun yanı sıra alanında deneyimli personellerimiz de müşterilerimizin beklenti ve isteklerini en iyi şekilde karşılamak için işlerini severek yapmaktadırlar. Rahat salonlarımızda usta şeflerimizin hazırladıkları lezzetli yemeklerin tadında bakma şansına sahip olabilirsiniz. Dopdolu güzel bir serpme kahvaltıyla sabahlarınızı daha hoş bir hale getirebilirsiniz. Doğayla bir arada bulunan ortamlarımızda sessizliğin ve sakinliğin tadını çıkararak sizler için özenle hazırlanan lezzetlerimizden tadabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz bu alanda daima en harika lezzetleri hazırlamak ve müşterilerimizin yeterince memnun kalmaları için çaba göstermekteyiz. İşimize her zaman kendimizi daha fazla geliştirme gözüyle bakarak bu alanda hizmetlerimizin kalitesini artırmaya çalışmaktayız. Her zaman insan sağlığa uygun ürünlerle kalite değerlerini en üst seviyede tutan bir hizmet ile yemek konusunda eşsiz bir deneyim sunmaktayız.

Sahip olduğumuz olanakları daha fazla güçlendirerek tecrübe, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti gibi konularda kendimize yenilikler kazandırmaya çalışmaktayız. Bu alanda marka değerimizi daha iyi noktalara taşıyarak insanların beğenisini kazanan öncü bir firma haline gelmek isteğindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR