• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şah Pide Börek Pizza

Adres :

Başakşehir Mah. Olimpiyat Bulvarı No: 2-h Bahçetepe Kayaşehir İstanbul İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Kılıç

E-Posta Adresi :

sahpideborekpizza@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 909 84 96

Whatsapp 2:

0 (545) 909 84 96

Whatsapp 3:

0 (543) 842 86 80

Pide, pizza, börek, poğaça gibi unlu mamullerin üretilerek sizlere sunulması konusunda hizmet sunan işletmemiz bu alanda en lezzetli ürünleri sizin için hazırlamaktadır. En lezzetli ve güzel kır pidesi çeşitlerini konusunda deneyimli olan hünerli ustalarımız hazırlamaktadır. En taze ürünlerden seçilerek bol malzemeli yapıla kır pidesi çeşitlerimizi kolayca sipariş ederek hızlı bir şekilde sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

En güzel ve lezzetli pizza çeşitlerini sizler için hazırlayan işletmemiz bol malzemeli ve oldukça lezzetli pizzaları sizlere sunmaktadır. Ev ve işyerlerinizde pizza lezzetini en güzel şekilde yaşamanız için sizlere sunduğumuz sipariş hizmetimiz ile kısa sürede istediğiniz pizzayı sizlere ulaştırmaktayız. İstediğiniz içeriğe sahip olan bol malzemeli ve çok lezzetli pizzaları sizler için hazırlamaktayız.

İstanbul restoran ve unlu mamullerin üretimi alanında sizlere hizmet sunan işletmemiz geniş ve şık salonunda sizlere en güzel lezzetlerini sunmaktadır. Konusunda uzman olan ve deneyimli ekibi ile sizlere en güzel lezzetleri hazırlayan işletmemiz börek çeşitlerinde de sizlere en güzel lezzetleri üretmektedir.

Birbirinden güzel farklı börek çeşitlerini sizlere hazırlayan işletmemiz poğaça çeşitlerinde de aynı hizmeti sunmaktadır. Özel günleriniz için gereken pide ve börek ile poğaça ihtiyaçlarınız için toplu siparişleriniz alınmakta ve hızlı bir şekilde hazırlanarak sizlere teslim edilmektedir. Sizler için en lezzetli ve taze ürünleri üreten işletmemiz sizlerin memnuniyetini kazanmak için çalışmalarını ve hizmetlerini sürekli olarak geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR