• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şahane Döner

Adres :

Dadaloğlu Cad Kazımiye Mah No 9/a Çorlu Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Barış Şahin

E-Posta Adresi :

brs59@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 933 29 26

Et döner siparişi, toplu yemek organizasyonu, iftar ve sahur menüleri, alo paket yemek siparişi olarak sizlere elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışmaktayız. Firmamız müşterilerinin mutluluğu için elinden geldiği kadar profesyonel hizmet sunmaya çalışmaktadır. Damak zevkinize hitap eden yemekler hazırlayan firmamız müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için her geçen gün hizmet kapasitesini arttırmaktadır.

Firmamız aradığınız tatlara tam olarak ulaşabilmeniz için elinden geleni yapmakta ve sizler için lezzetli yemekler hazırlayabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Müşteri ilkelerinden ödün vermeyen firmamız, kusursuz hizmetler sunmakta ve sunduğu hizmetleri ile de müşterilerinin taleplerini eksiksiz olarak karşılayabilmektedir. Tekirdağ restoran sektöründe çalışmalarını sürdüren firmamız ürünlerin satın alınmasından müşterilerin sunumuna sunulmasına kadar elinden geleni mükemmel bir şekilde yapmaktadır.

Dürüstlük, sevgi, saygı ve üstün kalite standartları ile hizmetlerini sürdüren firmamız, müşterilerinden çalışanlarına kadar güven dolu bir hizmetin kapılarını aralamaktadır. Siparişlerinizi vererek firmamızdan arzu ettiğiniz yemekleri kısa sürede ulaşabilirsiniz. Firmamızda leziz yiyecekler sizler için özenle hazırlanmaktadır. Firmamız hakkında merak ettiklerinizi öğretmek için bizlere web sitemizden ulaşabilirsiniz, iletişim numaralarımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli, sağlıklı, güvenilir yiyecekleri uygun fiyatlarda elde edebileceğiniz firmamızda her geçen gün sizlere daha farklı yiyecekler sunulmaktadır. Farklı tatlara kolayca ulaşabileceğiniz firmamız uygun fiyatlarda sunduğu hizmetleri en leziz şekilleri ile sizlere ulaştırmaktadır. Firmamız sizlerle büyümekte ve başarılarına her geçen gün bir yenisini eklemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR