• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sahil Hurdacılık

Adres :

- Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salih Yaşar

E-Posta Adresi :

salihyasar10@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 839 11 78

Balıkesir hurda sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; yeniden değerlendirme ve geri dönüşüme kazandırılma olanağı bulunan her çeşit atık maddenin toplanarak yeniden imalat sürecine kazandırılmasına katkı sağlamak amacı ile sektöre adımını atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar başta alüminyum, nikel, kalay, kurşun, çinko, demir ve çelik vb. gibi tüm metal çeşitlerinin ve ikinci el beyaz eşya, Tv, kablo, oto lastik, cam, kombi, bilgisayar vb. gibi elektronik eşyaların toplanmasında ve ülke ekonomisine yeniden katkı sağlanmasında önemli bir rol oynamaktayız.

Firma olarak insana ve çevremize karşı son derece duyarlıyız. Dolayısıyla yaşanabilir bir çevre için elimizden gelen gayreti sarf etmekteyiz. Hurda sektöründe yılların kazandırdığı deneyim ve tecrübe ile Balıkesir ve çevresi başta olmak üzere ülkemizin her yerinde iş yapabilme kapasitesine sahibiz. Sorumluluk sahibi, bilinçli ve alanında deneyimli çalışma personelimiz ile hızlı ve kolay iş bitirme potansiyeline sahibiz.

Firma olarak siz değerli müşterilerimize alım ve satımlarda en iyi fiyatı sunmaktayız. Tüm atık maddelerinizi gerek alırken gerek satarken piyasa fiyatlarının üzerinde değer biçerek siz değerli müşterilerimizin de ekstra gelir elde etmesine katkı sağlıyoruz. Gerekli durumlarda hurdalarınızı yerinden alıyor, yükleme vinçlerimiz ile yükleyerek taşınmasını sağlıyoruz.

Firma olarak hedefimiz çocuklarımıza daha yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için hammaddelerin yeniden üretime kazanılmasına katkı sağlamaktır. Bu hedefimiz ekseninde güvenilirlik, adil yaklaşım ve dürüstlük ilkelerimize sadık kalarak daha uzun yıllar sektördeki liderliğimizi korumaya kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR