• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şamata Cafe

Adres :

Fatih Caddesi No: 35/b Çayırova /kocaeli Kocaeli » Çayırova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Redife Aslı Artuk- Durmuş Ali Yıldırım

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

redife.1972@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 899 74 72

Whatsapp 2:

0 (534) 899 74 72

Whatsapp 3:

0 (507) 899 85 86

Kafeler insanlarımızın buluşup kaynaşabildiği yerlerden bir tanesidir. Günümüz çağı sorunlarından biriside yalnızlıktır. Telefon, bilgisayar gibi teknolojik cihazları uzun süre kullanmakta ve insanlarla kaynaşmamaktayız. Bu sorunun giderilmesi için topluma katılmalı ve sosyal aktiviteler yapmalıyız. Şamata Cafe olarak bizler sizlerin kaynaşması için hizmet veren bir kurumuz.

Şamata Cafe Kocaeli ilinin Çayırova ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Kocaeli restaurant sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmişizdir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için gerekli olan yenilikçi ve gelişmeci çalışmaları yapmaktayız.

İşletmemizde serpme kahvaltı servisi, fast food yiyecekler, ev yemekleri, tatlılar, içecekler, kahve türleri gibi birçok seçenek ile hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetlerde en kaliteli, sağlıklı ve doğal ürünleri kullanmaya dikkat etmekteyiz. Bu sayede daha yüksek bir müşteri memnuniyeti yakalamaktayız. Bu hizmetlerimizi alanında uzman uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız.

Eğer sizlerde arkadaşlarınız veya yalnız olarak eğlenceli bir vakit geçirmek istiyor ve kaliteli, hoş hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Şamata Cafe iletişi adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve doğum günü, evlilik teklifi ve diğer özel günleriniz için hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Şamata Cafe ailesi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR