• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Samsun Pidecisi Ali Usta

Adres :

Şehitler Mahallesi Gazi Caddesi No: 91/c İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Keskin

E-Posta Adresi :

keskin.ali55.ak@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 470 40 03

Samsun Pidecisi Ali Usta; etli ekmek, Karadeniz pide, ıspanaklı pide, kuşbaşılı pide, sucuklu pide ve kaşarlı pide seçenekleri ile müşterilerinin hizmetinde olmaya devam ediyor. Enfes Karadeniz Pidesi ve etli ekmeği ile İstanbul Esenyurt içerisinde hizmetlerine devam eden Samsun Pidecisi Ali Usta restoranımız, bünyesinde bulunan genç ve dinamik mutfak ekibi ile üstün kalitesine kalite katmaya devam etmektedir. Pide ve fırında sütlaç sektöründe adından sık sık söz ettiren Samsun Pidecisi Ali Usta firmamız; enfes lezzet, düşük fiyat ve yüksek kaliteyi harmanlayarak yüksek kalite standartları kapsamında sizlere en güzel hizmeti vermeye devam ediyor.

Alanında uzman pide ustalarıyla özel etli pidesi, fırında sütlacı ve Karadeniz pidesini siz lezzet severlere sunan Samsun Pidecisi Ali Usta restoranımız, etli pide ve tatlı severlerin uğrak adresi olarak da dikkat çekmektedir. Geleneksel Samsun Mutfağının farklı bir şekilde yorumlanmasıyla oluşan lezzet anlayışımızla yüksek kaliteden anlayan pek kıymetli ve saygıdeğer müşterilerimizin gözde adresi olmaya devam ediyoruz.

Samsun Pidecisi Ali Usta olarak; zengin ürün yelpazemiz ve çeşitli hizmet seçeneklerimizle alanımızda önder firma olmanın büyük gururunu yaşamaktayız. Çeşitli organizasyonlarınız için toplu etli pide ve tatlı siparişleriniz alınmaktadır. Bu hizmetlerin yanı sıra; birçok soğuk meşrubat seçeneğini de firma bünyesinde barındıran Samsun Pidecisi Ali Usta, kalitesinden ödün vermeden uygun fiyatları sizlerle buluşturuyor. Samsun Pidecisi Ali Usta olarak, İstanbul Esenyurt Pide Salonu şubemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR