• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sc Sıkma Börek ve Kebap

Adres :

Gültepe Mahallesi Çatalan Caddesi 273. Sokak B Blok No: 34 ( Çöplük Karşısı ) Adana » Sarıçam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Caner Gümüştaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 350 63 09

Adana'nın yöresellikte lezzeti doruklarda yaşatan yepyeni ve usta börekçi Sc Sıkma Börek ve Kebap hizmetinizde olduğu gibi aynı zamanda birmilyonnokta.com üyesidir de.

Hayatınızda yiyip yiyebileceğiniz en güzel kebabı ve böreği firmamızda size sunmaktayız. Düzenli temizlik ve nizamlı çalışma sistemi ile hızlı aynı zamanda sağlıklı çalışan firmamız her koşulda hizmetinizdedir. Evden arayıp anlık sipariş verebilir veya aile ortamına uygun yemek salonumuza gelip ailenizle beraber rahatça yiyip içebilirsiniz. Sadece yeme içme değil aynı zamanda bir eğlence mekânı olan firmamız çok yönlü hizmet vermektedir. Eğlenme amaçlı da kullanıma uygun olan salonumuz geniş ve ferah yapısıyla her konsepte uyum sağlamaktadır.

Kebabın Has yöresi olan Adana'da kebabın ve böreğin has adresi olan Sc Sıkma Börek ve Kebap tam damak tadınıza hitap etmektedir. Lezzeti başka yerde aramayın, yanı başınızda ve lezzetin asıl adresi olan Adana yemek artık olmazsa olmazımız olmuş durumda. Bir defa tadan bu adresi hafızasından silemiyor. Müşteri memnuniyeti konusunda böylesi yok, hiç görmediniz.

Kebabın her damak tadına uygun halde pişirilmesini özenle yapan firmamız iş yeri temizliği, düzeni ve kadrosunun çalışma disiplinine büyük önem vermektedir. Günün istediğiniz saatinde gelip bizzat yemek salonumuzda yemek yiyebilir ya da bir alo diyerek o lezzeti anında kapınıza getirebilirsiniz. Hızlı ve sıcak bir şekilde tüm lezzetleri önünüze getirmekteyiz. Haydi, lezzete buyurun!

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR