• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şefim Restaurant & Çorba

Adres :

Uğur Mumcu Cad. Deniz Yolu Afat Karşısı Antalya » Gazipaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Gülcan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 273 05 57

Birbirinden şahane lezzetleriyle ünlenen firmamız Şefim Restaurant & Çorba birmilyonnokta.com un üyesidir. Antalya restaurant sektörü çok gelişmiştir. Sektörde önemli bir yeri olan firmamız aşçılarımızın yaptığı her türlü yemek ve tatlıda oldukça iddialıdır. Sizler için firmamızda aşçılarımız tarafından yapılan lezzetler; çorba çeşitleri, ızgara balık çeşitleri, pide çeşitleri, köfte, şiş çeşitleri, pirzola çeşitleri, tava yemekleri ve tatlı çeşitleri olarak sıralanabilir. Bunların yanı sıra toplu yemek sipariş hizmetimiz de bulunmaktadır. Yemeklerimizin yanında sizlere boş pide, salata, turşu ve yeşillik de ikram edilmektedir.

Firmamızda en önemli kriterimiz temizlik konusudur. Hiçbir zaman taviz vermediğimiz konuların başında gelir. Tüm mutfak çalışanlarımız işe uygun kıyafetlerle çalışırlar. Restaurantımız sık sık dezenfekte edilir. Restaurantımızda iki temel prensibimiz bulunmaktadır. Bunlardan birincisi ve olmazsa olmazımız müşteri memnuniyetidir. Bizler restaurantımızdan ayrılan müşterilerimizin hem göz zevklerine hem de damak zevklerine hitap etmiş olmak isteriz. Bunu sağlayan müşterilerimiz hem devamlı müşterilerimiz olurlar he de bizlere güven duyarlar. Restaurantımızda görev yapan aşçılarımız ve ustalarımız işinin ehli, yılların deneyimine sahip kişiler arasından seçilmişlerdir. Her biri alanında ustadır.

Firmamız Antalya’da uzun süredir hizmetlerine devam eden bir firmadır. Restaurantımızda yemeklerini yediğiniz gibi alo paket servimizden de yararlanabilirsiniz. Restaurantımıza gelecek zamanı olmayan müşterilerimize de bu şekilde destek oluyoruz. Yemekleriniz sıcaklığını muhafaza ederek, çorbalarınız dökülmeden adresinize teslim edilecektir. Bizleri arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR