• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şefin Lezzet Sofrası

Adres :

Sümer Mahallesi Lale Sanayi Sitesi 2.blok No: 1 Nevşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Resul Gedik

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 775 44 12

Şefin Lezzet Sofrası restaurant sektöründe Nevşehir’de hizmet vermektedir ve www.birmilyonnokta.com üyesidir. Restoran dünyası ve yemek sektöründe yer almaya başladığımız günden bu yana lezzetlerimizi misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz. Kahvaltıdan sulu yemeğe zengin yemek çeşitlerimizle müşterilerimize hizmet veriyoruz. Şefin Lezzet Sofrası olarak, hijyen ve temizliğe önem veriyoruz. Kullandığımız ürün ve malzemelerin kaliteli ve taze olması bizim önceliklerimizden biridir. Körpe sebzeleri sirkeli suda bekleterek temizliyor, bu sayede müşterilerimize sağlıklı salatalar sunuyoruz.

Nevşehir restaurant alanında faaliyet gösteriyor, yemeklerde kullanılan tekniklerde bölgesel referans noktalarından ilham alarak geleneklere bağlı, evrensel damak zevkine uygun lezzetleri müşterilerimizle buluşturmayı amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz kadar doyan ve mutlu müşteriye de önem veriyoruz. Bu yüzden herkesin damak zevkine uymayı amaçlayarak hazırlanıyoruz. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak deneyimli ustalarımız tarafından itinayla hazırladığımız yemek çeşitlerimizi gerek kullanılan malzeme, gerek hazırlanış şekli gerekse hijyen olgusu açısından kurallara azami derece dikkat edilerek pişiriyoruz. Hem mideye hem göze hitap eden, porsiyon büyüklükleri ve uygun fiyatlarımızla güler yüzlü hizmet anlayışımızı birleştirerek harika bir yemek deneyimi yaşamanıza vesile oluyoruz.

Et ve kebap çeşitlerimizin yanı sıra Nevşehir tavamızı, çorba çeşitlerimizi, kahvaltı mönümüzü, günlük ve taze olarak çıkan sulu yemeklerimizi denemenizi tavsiye ediyoruz. Sektörde her zaman daha ileriye giderek yemek ve restoran dünyasında kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Kaliteli bir yemek deneyimi yaşamanız için sizleri restoranımıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR