• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şefler Et Lokantası

Adres :

Üçevler Mah. 70. Sok. No: 1/22 İbrahim Yazıcı Plajı 1 Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Durmuş Aktay

E-Posta Adresi :

durmus.aktay.66@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 165 45 66

Birmilyonnokta.com üyelerinden olan Şefler Et Lokantası, ülkemizin en hızlı gelişen şehirlerinden, yeşil Bursa’da Nilüfer ilçesinde faaliyet göstermekte olan en kaliteli restoranlardan biri. Etli yemeklerden sulu yemeklere, geniş tatlı çeşitlerinden böreklere kadar geniş bir menüye sahip olan işletme Bursa restaurant sektöründe kalite ve fiyatlarıyla çizgiyi belirleyen işletmelerden biri olmak hedefiyle faaliyet göstermekte.

Gıda sektörü kaliteyi sabit tutmanın en zorlu olduğu sektörlerden biri olarak yatırımcıların temkinli giriş yaptığı sektörlerden biridir. Lezzetli ve yemekler sunabilmek için her zaman en kaliteli malzeme ve eğitimli personel ile çalışmanın gerekliliği, maliyetlerin yükselmesine yol açmaktadır. Birçok işletme maliyetlerini kısmak adına kalitesiz malzemeye, kaybedilen tadı yerine koymak adına da çok da sağlıklı olmayan katkı maddelerine yönelmektedir. Şefler Et Lokantası ise kaliteden ödün vermemek adına, yüksek maliyetlere katlanmaya devam etmekte gerek et gerek sebze olsun her türlü malzemenin en kalitesini, en taze haliyle temin edip müşterilerine sunmak için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bir restoran için en önemli konulardan biri de müşterilere sunulan menüdür. İnsanlar farklı zevklere sahiptirler ve bazı yemekleri çok sevseler bile arada sırada farklı yemekleri yemek, yeni tatlar keşfetmek isterler. Şefler Et Lokantası müşterilerine sunduğu geniş menüsü ile farklı zevklere sahip müşterilerini memnun edecek bir lezzet şemsiyesi açıyor. Ülkenin farklı yörelerinden seçilen tatlılar ile nihayetlendirilen ziyafetleri ile Şefler Et Lokantası sadece Nilüfer ilçesinin değil, bütün Bursa’nın en dikkat çeken restoranlarından biri olarak tanınıyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR