• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şelale Döner Pide

Adres :

Türkmen Mahallesi Günhan Arın Bulvarı 1/a Aydın » Kuşadası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Kırıkçı

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 838 61 09

İşletmemiz; Aydın restoran sektöründe başta çorba olmak üzere geniş pide menüsü seçeneği, döner ve dürüm çeşitleri ile hizmet vermektedir. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar kaliteli ve özen ile seçilen malzemelerden hazırlayıp sunduğumuz pide çeşitlerimiz ve hijyenik ortamımız ile adımızdan övgü ile söz ettirdik. Hamarat ustalarımızın hünerli ellerinden hazırlanan pidelerimiz geleneksel yöntemlere sadık kalınarak, son derece titiz bir şekilde hazırlanmakta ve sunulmaktadır. Bununla birlikte et ve et ürünlerimiz güvenilir kaynaklardan temin edilmekte, yumurta ve süt ürünleri günlük olarak özel çiftliklerden getirtilmektedir. Dolayısıyla restoranımızda pişirilen ürünlerimiz lezzetini özen ve itina ile seçtiğimiz tüm malzemelerden almaktadır.

İşletmemiz sahip olduğu mekanın iç ve dış zarafeti ile de nezih bir mekandır. Mekanımızda temizlik, titizlik, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti firmamızın değişmez çalışma prensipleridir. Bu prensipler doğrultusunda ticari hayattaki yılların deneyim ve tecrübesi ile sizlere hizmet sunmaktan ve mutlu kılmaktan son derece gururluyuz.

Siparişlerinizi işletmemizin konforlu ortamında tüketebileceğiniz gibi ayağınıza kadar hizmet anlayışımızdan yararlanarak alo paket dürüm hattımızı arayarak da oluşturabilirsiniz. bunun için sayfamızda verilen iletişim numaralarından bize ulaşabilir toplu veya perakende sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz en hızlı bir şekilde özverili ve pratik çalışma personelimiz tarafından kapınıza kadar getirilecektir.

Firmamızın amacı sektörün parlayan yıldızı olmaktır. Bunun için müşteri potansiyelimizi daha da arttırarak sektördeki faaliyet alanımızda daha geniş kitlelere ulaştırmaya çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR