• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Serkan Döner Salonu

Adres :

Balıklıdere Köyü Girişi Yeni Köprü Karşısı Defne Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Dinç

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 456 44 84

Whatsapp 2:

0 (530) 310 31 78

Günlük yaşamın yoğun temposunda beslenmeye hak ettiği değeri yeterince vermeyebilir, öğününüzü aperatifler ile geçirebilirsiniz. Tercih ettiğiniz aperatiflerin kalitesi zamandan kazanmak için yarattığınız beslenme açığını kapatmanızı sağlayabilir. Kaliteli, doyurucu ve hızlı tüketebileceğiniz aperatifler temponuzu ve enerjinizi korumanıza, açlığınızı yatıştırmanıza aynı zamanda lezzetli bir öğün geçirmenize yardımcı olur. Bu tür hızla tüketilebilecek yiyeceklerden bahsedildiği zaman akla ilk gelen ürünlerden biri hamburger olmaktadır. Hamburger lezzetli, zengin içeriği, hızla tüketilebilme ihtimali ve verdiği doyuruculuk hissi ile pek çok tüketici tarafından tüketilmektedir. Fakat hamburger alınan yerlerdeki hijyen koşulları, kullanılan et kalitesi sağlığı bozabilecek riskleri bünyesinde barındırabilir. Bu tür sorunlar ile karşılaşmamak için güvenilir firmaları tercih etmek gerekmektedir.

Hatay restaurant sektöründe hizmet veren firmamız sizlere tüm işlem aşamalarında hijyen ve sanitasyon kurallarına titizlik ile uyulan, leziz ve kaliteli yiyecekler sunmaktadır. En kaliteli etleri, taze yeşillikleri kullanarak hazırladığımız hamburgerlerimiz sayesinde hızlı ve doyurucu bir öğün geçirebilirsiniz. Yeni ve dinamik yapımız sayesinde sizlere en uygun şekilde hizmet vermek için çalışırız.

Firmamız ortaya koyduğu tavuk döner ve dürüm çeşitleri ile Defne’de en çok tercih edilen firma olma yolunda ilerlemektedir. Dilerseniz mekanımızda dilerseniz de adreslerinize sipariş vererek enfes lezzetlerimizi tüketebilirsiniz. Siparişleriniz sağlam paketlenmiş ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırılacaktır. Kaliteli ve leziz yiyecekler tüketmek ve sağlığınızı korumak için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR