• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seyidoğlu Kebap

Adres :

Güneş Mah. Ömer Burukcu Cad. No: 56/c Blok Kepez/antalya Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Taran

E-Posta Adresi :

ahmetaran1997@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (535) 571 81 83

Kebap, kültürümüzün zenginliklerinden gelen paha biçilmez bir lezzettir. Ancak kebabı kebap yapan onu hazırlayıp soframıza sunan ustanın yeteneğinde gizlidir. İşte bizim yetenekli kebap ustalarımızın hazırladığı kebap bu kurala birebir uymaktadır. Antalya Restaurant farkıyla ve yetenekli ustalarıyla siz kıymetli müşterilerimize bölgemizin kendisiyle yarışacak bir rakibi dahi bulunmayan kebabımızı servis etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

1994 yılından beri kebap sektörünün merkezine taht kurmuş olan firmamızın profesyonel olarak hazırladığı kebapları tadan bir daha vazgeçemiyor. Biz de Antalya gibi dünyanın her yerinden ziyaretçisi olan ilimizin kalitesine yakışır şekilde hizmet vermeye gayret ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin damak zevkine en uygun kebap çeşitlerimizle sofranızdayız. Kebabın diyarından getirdiğimiz özel eğitimli ustalarımızın hazırladığı bu spesiyal lezzetler ile damak dünyasının kapısını sonuna kadar açıyoruz.

Seyidoğlu Kebap geçmişten günümüze kadar hazırladığı kebapların lezzetinden ve aromasından hiçbir şey kaybettirmeden bugüne kadar kalitesini korumuştur. “Dün, Bugün, Yarın” anlayışımızla başlangıçta nasılsa gelecekte de aynı kaliteyi sunmayı taahhüt ediyoruz. Temiz, taze ve etin en lezzetli yerlerinden hazırlanan kebaplarımızı tatmanızın zamanı geldi!

Nezih restaurantımızda iki katlı, ferah, iç ya da dış mekân opsiyonlarımızla hizmet yelpazemizi genişletiyoruz. Ayrıca dilediğiniz yere paket servis hizmetimizle de kaliteli lezzetimizi kapınıza kadar servis ediyoruz. Mide dostu kebaplarımızla sağlığınıza sağlık katabilmenin çabası içindeyiz. Dürüm, porsiyon, acılı, acısız kebap seçeneklerimizle aradığınız kebabın adresi Seyidoğlu Kebap.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR