• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sinem Ev Yemekleri ve Aile Kebap Salonu

Adres :

Fevzi Çakmak Mah Erenler Cad. Havuz Sok. No: 6 Pendik İstanbul İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dursun Bücüggaraca

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 653 44 76

Whatsapp 2:

0 (537) 653 44 76

Whatsapp 3:

0 (551) 160 71 63

Ülkemizin en büyük zenginliklerinden birisi mutfağıdır. Her ilimizin her bölgemizin kendine has yöresel lezzetleri mevcut olup her biri ayrı bir güzeldir. Her damak zevkine uygun onlarca seçeneğin olduğu geleneksel lezzetlerimizin ortaya çıktığı en güzel konsept, ev yemekleridir. İstanbul Pendik’te faaliyetlerine devam eden Sinem Ev Yemekleri ve Aile Kebap Salonu işletmemizde bütün yörelerimizin en güzel ve en özel yemeklerini tercihe sunuyoruz.

İstanbul ev yemeği sektöründe faaliyetlerimize başladığımız ilk günden bu yana aralıksız yolumuza devam ediyor, hep daha iyisini yapabileceğimize olan inancımızla gelişimimizi sürdürüyoruz. Tamamen doğal malzemeler kullanıyor, deneyimli ustalarımızla malzemeleri buluşturuyor, tarifsiz menülerin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Ürünlerimizin gerek hazırlanış şartları gerekse malzemeleri konusunda hijyene büyük önem veriyor, malzeme tedarikinden servis edilmesine kadar soğuk zincirin kırılmamasına azami gayret gösteriyoruz. Et ve et mamullerimizin seçiminde özellikle hassas davranıyor, belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımızdan asla taviz vermiyoruz.

Sinem Ev Yemekleri ve Aile Kebap Salonu olarak sektör içinde daima kendimizi yenileyerek müşterilerimizin her zaman daha kaliteli hizmetlerle tanışmasına çabalıyor, müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Siz değerli müşterilerimizin salonumuzda aldığınız hizmetlerden hoşnut olabilmeniz için dünya standartlarında modern uygulamalar uygulamaya geçirmekten çekinmiyoruz. Yenilikçi, kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi ilke edinerek her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşabilme çabası gösteriyoruz. En güzel ev yemekleri ve kebap çeşitlerini uygun fiyat ayrıcalığıyla tercihe sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR