• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Soğukçeşme Kavurma

Adres :

Ekinyolu Köyü Merkez Bingöl » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Harun Koç - Erol Koç

E-Posta Adresi :

koc16693@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 490 28 54

Whatsapp 2:

0 (531) 240 14 30

Bizler için yemek yemek hayatımızın en temel ihtiyaçlarından bir tanesi. Günümüzde hepimiz bu ihtiyacımızı en zevkli hale getirerek gidermekteyiz. Özellikle kaliteli yemekler tercih ederek hem sağlığımızı korumaya çalışıyor hem de yemekten tat almaya çalışıyoruz. Gerekli olan besinleri hangi yemeklerden alabiliriz diye durmadan araştırmaktayız. Vücudumuzun ihtiyacı olan yemeklerden bir tanesi de yemekleridir. Özellikle et yemekleri bizlerin demir ihtiyacını gidermektedir. Vücudumuzun daha kuvvetli olabilmesi için hiç şüphesiz et tüketmemiz gerekmektedir.

Firma olarak bizler en hijyenik ortamda en kaliteli şekilde kesilen etleri sizlere sunmaktayız. Güvenli bir şekilde sunmuş olduğumuz etleri yiyebilirsiniz. Sizlere kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmaktayız. Firma olarak tüm sertifikalarımız sizlerin güvenle et yiyebilmesi için mevcuttur. Firma olarak prosedüre uygun kesilen etleri büyük bir incelikle kavurma haline getirmekteyiz. Günlük ve taze olarak yapmış olduğumuz bu işlemler ile müşterilerimize en taze kavurmaları sunmaktayız. Firmamız müşterilerinin sağlığı açısından tüm tedbirleri almaktadır. Kullanılan malzemeler her kullanımdan sonra sterilize edilmektedir.

Sizlere çok daha kaliteli hizmetler sunabilmek açısından firma olarak gün geçtikçe kendimizi geliştirmektedir. Sizlerin damak tadına hitap eden kavurmalarımızı asla unutamayacaksınız. Bu zamana kadar yemiş olduğunuz kavurmaları unutturacak tarza keyifli bir kavurma ziyafeti sizleri beklemekte. Firmamız Bingöl restoran sektörünün en kaliteli kavurmasını değerli müşterilerine sunmaktadır. Günün her saatinde müşterilerimize hizmetimiz devam etmektedir. sizleri de bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR