• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Söğüşle Alaçatı

Adres :

Alaçatı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 3 Çeşme/izmir İzmir » Çeşme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atınç Bölen

E-Posta Adresi :

atincbolen@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 155 65 06

Whatsapp 2:

0 (532) 521 65 06

Whatsapp 3:

0 (554) 155 65 06

Whatsapp 4:

0 (532) 521 65 06

Yoğu n şehir hayatın bunalan kent sakinlerinin birçoğu dinlenebilmek adına bazen bilmedikleri yerlere gitmek ve daha önce tatmadıkları lezzetleri tatmak isterler. Özellikle İzmir gibi kalabalık, büyük ve farklı kültürden birçok insanı bir araya getirmeyi başarmış şehirlerde böyle durumlarla karşılaşmak gayet doğaldır.

Gıda sektörü birçok açıdan önemlidir. En başta tüketilen gıdanın sağlıklı, hijyenik, güvenli ve gıda mevzuatına uygun olması gerekmektedir. Bunu takiben lezzetin ve görselliğin de ön plana çıktığı bu sektörde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi de gıdanın haricindeki temizlik ve sunulan hizmettir.

Biz, İzmir restaurant işletmeciliği kapsamında müşterilerimizle olan ilişkilerimizde, karşılıklı güven esasına dayanarak faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamanın önceliklerimiz arasında ilk sıralarda geldiğini belirtmek isteriz. Sunmuş olduğumuz değişik menü ve konseptlerle sektördeki diğer işletmelerden farklı olmayı ve sıcak bir aile ortamı havası ihtiva eden yapımızla sürekli tercih edilen bir işletme olmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda işletme sürekliliğini sağlamanın en önemli noktasının müşteride oluşturduğumuz; sağlıklı gıda ve lezzetli bir tat olduğunu bilen bir anlayışla hizmet faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Siz değerli müşterilerimizi, yoğun kent hayatının keşmekeşliğinden bir an bile olsa kaçabilmek için sıcak ortam ve lezzetli bir yaşam sunduğumuza inandığımız işletmemize davet ediyoruz. İnsan odaklı düşünen, iş kaygısı değil müşteri memnuniyeti kaygısı taşıyan hizmet anlayışımız ve güler yüzlü personelimizle sizlere hizmet sunmaktan onur duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR