• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Soo House

Adres :

Güneşli Mahallesi Ahmet Yesevi Sokak No: 89 Tokat » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Akıntaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 838 60 60

Tokat merkezde birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Soo House işletmemiz ilk günden bu yana geleceğe hoş anılar biriktirmek isteyenlerin değişmez adresidir. Bizler bölgemizde organizasyon mekanları hususunda büyük bir boşluk olduğunu fark ettik ve buna yönelik adım atarak sizler için eşsiz bir konsept oluşturduk.

Bölgemizin en güzel ve en özel organizasyon mekanı haline gelmek adına bütün imkanlarımızı seferber ettik ve bütün toplu organizasyonlarınızı dilediğiniz gibi yapabileceğiniz bir yer hazırladık. Sevdiklerinizle ve misafirlerinizle birlikte hoş vakit geçirebilmeniz adına tam teşekküllü bir alan inşa ettik. Görselliği yüksek, her mevsim ayrı güzel, en güzel kareleri yakalayabileceğiniz, her dönemde fotoğraflık bir alanda vakit geçirebilmenizi sağlıyoruz.

İşletme olarak aynı zamanda sizlere birbirinden özel lezzetleri servis ediyoruz. İsterseniz sevdiklerinizle birlikte benzersiz bir ortamda, onlarca farklı lezzet eşliğinde kahvaltı yapabilirsiniz. Hoş sohbetler eşliğinde zaman geçirebilirsiniz. İsterseniz de organizasyonlarınızı yemekli yapabilir, misafirlerinizin hem gönüllerine hem midelerine hitap edebilirseniz.

Tokat restaurant toplu yemek organizasyon mekanları ve kahvaltı mekanları arayışınız için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir yer var. Sizleri haftanın her günü ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyor, en güzel biçimde ağırlamak için bekliyoruz. Açık alanda, doğayla iç içe bir ortamda düğünleriniz, söz organizasyonlarınız, nişanlarınız, doğum günleriniz, baby shower organizasyonlarınız ve diğer hepsi için bizi tercih edebilirsiniz. Birbirinden lezzetli menüler eşliğinde uygun fiyatlı ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz.

tokat merkez organizasyon mekanları,
tokat merkez düğün organizasyon mekanları,
tokat merkez kır düğün organizasyon mekanları,
tokat merkez söz organizasyon mekanları,
tokat merkez nişan organizasyon mekanları,
tokat merkez toplu yemek organizasyonları,
tokat merkez doğum günü organizasyonları,
tokat merkez kahvaltı mekanları,
tokat merkez açık alan kahvaltı mekanları,
tokat merkez baby shower partisi mekanları,
tokat organizasyon mekanları,
tokat düğün organizasyon mekanları,
tokat kır düğün organizasyon mekanları,
tokat söz organizasyon mekanları,
tokat nişan organizasyon mekanları,
tokat toplu yemek organizasyonları,
tokat doğum günü organizasyonları,
tokat kahvaltı mekanları,
tokat açık alan kahvaltı mekanları,
tokat baby shower partisi mekanları,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR