• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tad Kırmızı Döner

Adres :

Küçükkızılhisar Onkoloji Bulvarı Oska İnşaat No: 32a/b Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Emre Akgün

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 449 01 41

Whatsapp 2:

0 (551) 029 95 73

Gaziantep Şahinbey’de faaliyetlerini sürdürmekte olan Tad Kırmızı Döner ailesi olarak birmilyonnokta.com üyesi olmaktan mutluluk duyuyoruz. En lezzetli döner ve çeşitlerini müşterilerimize sunmayı amaçlayan firmamız bu hedefini gerçekleştirmiş olmanın gurunu yaşıyor.

Gaziantep fast food sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız en iyi döneri sizlerle buluşturmak için canla başla çalışıyor. Çünkü bu alanda diğer işletmelere öncü olmayı istiyoruz. Bu yüzden sürekli ve iyileşen biçimde hizmet anlayışına sahibiz böylece alanımızda sürekli gelişen bir işletme olarak gösterilmek ve mükemmel olmayı başarmak istiyoruz.

Bu hedefleri gerçekleştirmek için her bir çalışanımız her türlü döner çeşidini itina ile üretmektedir. Güler yüzlü ve nazik çalışanlarımızla her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. İster restoran içi ister evlere ve işyerlerine servislerde olsun müşteri memnuniyeti vazgeçmediğimiz en temel unsurlardan biridir. En hızlı servisleri yapan kuryelerimiz siparişlerinizi tam zamanında sizlere getirecektir. Ürünlerimizi temiz bir ortamda sağlıklı ve taze et ürünlerimizi kullanarak değerli ustalarımız sayesinde en iyi şekilde itina ile üretiyoruz. Firmamızda birçok çeşit ürünü en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Yöremizin vazgeçilmez lezzeti ciğer kavurma ve beyti de olmak üzere tavuk dönerin tüm çeşitleri ile hamburger çeşitlerini firmamızda üretmekteyiz. Ayrıca isteyen müşterilerimize bazı özel paketlerimiz de mevcuttur.

Sizlerin değerli görüşleri bizler için çok kıymetli bu yüzden her türlü istek ve görüşünüzü belirtmek için bizi arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR