• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tam Et Döner

Adres :

Eyüp Sultan Mahallesi Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı No: 18 Gaziantep » Nizip

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Sözmen

E-Posta Adresi :

ibrahimsozmen@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 257 39 01

Türk kültüründe söz konusu yemek olduğunda çok fazla lezzetli yemek vardır. Ancak içlerinden döner en dikkat çeken ve bütün dünyaca bilinen bir lezzetimizdir. Hem etten hem de tavuktan yapılabilmesi ise en dikkat çeken özelliklerinden biridir. Gün içerisinde yoğunluktan yemek yemeye bazen zaman dahi kalmamaktadır. Böyle zamanlarda lezzetli ve hızlı bir şekilde hazır olan et döner ile tavuk döner akla ilk gelenler olmaktadır.

Tam Et Döner olarak sizlere kaliteli malzemeler kullanarak dönerin en özel hali ile sizleri buluşturmaktayız. Gaziantep denince akla ilk gelen muhteşem mutfağıdır. Çünkü Nizip’te hizmet veren restoranımız profesyonel bir hizmeti sizlere sunmaktadır.

Menümüz içerisinde et dönerin yanında hamburger ve çeşitli lezzetlerde yer almaktadır. İsterseniz et dönerimiz isterseniz de tavuk dönerimizi tercih edin. Her ikisi de alanında uzman ve deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanmaktadır. Başka bir lezzet arayanlara ise yaprak dönerimizi tercih edebilirsiniz. Her şey uluslararası sağlık standartlarına ve hijyenik mutfaklarda yapılmaktadır.

Bizim için sizlerin sağlığı ve memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Aldığımız etten tavuğa ve yağa kadar her şeye çok dikkatli bir şekilde takip etmekteyiz. Alo paket servisimiz ile restoranımıza gelmeden de lezzetlerimizin tadına bakabilirsiniz.

Özel günlerde, düğünlerde, sünnetlere ve kutlamalara toplu döner siparişi almaktayız. Gaziantep fast food alanında sorunsuz ve iddialı hizmetimiz ile oldukça sizler için hizmet vermekteyiz ve vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR