• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tapan Döner

Adres :

Karacaoğlan Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No: 101ae Göç Yolu (migrostan 200 Metre Aşağıda ) Adana » Kozan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Karadurak - Ayhan Cansu

E-Posta Adresi :

ayhancansu.ac@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 671 36 01

Whatsapp 2:

0 (545) 961 41 25

Whatsapp 3:

0 (545) 304 65 35

Tapan Döner Firmamız;adana kozan alo paket tavuk döner siparişi,adana kozan alo paket tavuk dürüm siparişi,adana kozan alo paket kaşarlı köfte siparişi,adana kozan alo paket yemek siparişi,adana kozan alo paket ev ve iş yerine yemek siparişi,adana kozan kaşarlı dürüm siparişi,adana kozan meşhur dürümcüsü,adana kozan en yakın dürüm salonu,adana kozan alo paket dürüm siparişi,adana kozan evlere sipariş alan dürümcüler,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlanan yiyeceklerimiz itina ile sunulmakta hızlı servis imkânı sağlanmaktadır. Sağlıklı ortamda hazırlanan katıklarımız servise sunulmadan önce terbiye işleminden geçirilip uygun derecelerde kızartılmaktadır. İşletmemiz bireysel gönderim sağladığı gibi toplu sipariş de almaktadır. Sizlerin memnuniyeti adına tüm çalışmalarımızı yürütmekte gelen taleplere uygun olarak siparişleriniz işletmemizde olmasanız bile kapınıza kadar getirilmektedir. Ürün çeşitliliğiyle de damak tadınıza hitap eden işletmemiz son zamanların gözde mekânı haline gelmiş ve müşterilerimiz tarafında sürekli takdir kazanmıştır. Bu durum en çok da çalışanlarımızı mutlu etmektedir. Alanında uzman bilgi ve becerisine sahip personeller çalıştırmamızda müşterilerimiz tarafından ilgi ile takip edilmektedir.

Müşterilerimizin istemiş oldukları menü eksiksiz olarak sunulmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin memnuniyet seviyeleri gerek anket çalışmalarıyla gerekse sözlü iletişimle ölçülmekte, buna uygun önlem ve derleme çalışmaları yapılmaktadır. İşletme çalışanlarımızın fikri alınarak ortak kararlar alınır ve o karar doğrultusunda en küçük iş dağılımından en büyüğüne kadar planlı bir şekilde çalışma prensibi sergilenmektedir.

Mutfak araç gereçleri özenle temizlenmekte belli aralıklarla dezenfekte edilmektedir. Mekânın temizliği de bizim için yok sayamayacağımız değerde bir konudur. Bu nedenle çalışanlarımızın da bu konuda yakın takibe alındığını da söyleyebiliriz. Hijyen konusunda kesinlikle taviz verilmemektedir gerekli kontroller sıkı yapılmalıdır. Müşterilerimiz tarafından özellikle temiz ve titiz olma yönünden takdir edilmek bizlerin çalışma şevkini arttırmakta işimize iyice sarılmamıza sebep olmaktadır. Adana /Kozan'da dönerhizmeti veren firmamıza sizleri de bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR