• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tarihi Antep Çiğköfte & Doyum Ev Yemekleri

Adres :

Merkez Mah. Merkez Cad. 2003 Sok. 13/b Mersin » Erdemli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yüksel Mutluay

E-Posta Adresi :

yuksel_mutluay@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 747 43 71

Ülkemiz yedi bölgeden ve her bir şehri farklı bir lezzetin sembolü olan seksen bir il vardır. Ancak içlerinden bir tanesi pek çok lezzeti ile daha da ön plana çıkmaktadır. Bahsettiğimiz şehrimiz Gaziantep’tir. Özellik ile de çiğköftesi ile damakta unutulmaz bir lezzet bırakmaktadır. Bizlerde Mersin’de sizlere bu kadar mesafe gitmeden bu tada ulaşabileceğiniz bir restoran kurduk.

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren başta çiğköfte olmak üzere ev yemekleri ile buluşturmaktayız. Büyük bir sevgi ile hazırladığımız yemeklerimizi her gün farklı menüler hazırlayarak sizlere sunmaktayız.

Hayat yoğunluğunda iş ile ev arasında çoğu kişinin zamanı hızlı bir şekilde geçmektedir. Öğlen yemeklerinde akşam yemeklerine farklı lezzetler aranmaktadır. Kaliteli malzemeler ve ailemizden öğrendiğimiz tarifler ile sağlık standartlarına uygun şekilde çalışmaktayız. Sahip olduğumuz deneyim ve hizmet anlayışımız ile her zaman sağlık önceliklidir. Bunun yanında müşteri memnuniyeti de bizim için çok değerlidir. Yağdan domatese kadar her şey çok dikkatli bir şekilde seçilmektedir.

Menümüzde yer alan her bir lezzetimiz de her damak zevkine hitap etmektedir. Çiğköfte ise de farklı seçenekler bulabilirsiniz. Klasik dürüm, duble dürüm, süper dürüm ve porsiyon olmak üzere dilediğinizi seçebilirsiniz.

Mersin fast food sektörüne yepyeni bir heyecan getirdiğimiz restoranımıza da sizleri bekleriz. İsterseniz de alo paket servisimizi de tercih edebilirsiniz. Eşsiz lezzetlerimizi yapmaktayız ve sizlere yüksek kalite bir hizmet verebilmek içinde yapmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR