• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tarım Pide Restaurant

Adres :

Hisar Önü Mah. 3 Yol Mevki No: 7 Marmaris Muğla Muğla » Marmaris

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Nesiri Ayaydın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@tarimpiderestaurant.com

Whatsapp 1:

0 (542) 795 71 65

Whatsapp 2:

0 (542) 795 71 65

Whatsapp 3:

0 (537) 434 46 64

Muğla restaurant kategorisinde görebileceğiniz firmamız, serpme kahvaltılardan lahmacunlara, pide çeşitlerinden gözlemelere ve kiremitte yapılan köftelere dek farklı birçok lezzeti sizler için bir arada sunmaktadır. Dilerseniz salonumuzda sevdiklerinizle tüketebileceğiniz lezzetler için paket olarak evlerinize yahut işyerlerinize de sipariş verebileceğinizi söyleyebiliriz. Siz yeter ki bu muhteşem lezzetlerin tadına bakmak isteyin bizler bir telefonla kapınızda da oluruz, salonumuzda sizlere özel masalar da oluştururuz.

Gıda sektörünün diğer tüm sektörlere kıyasla daha çok hassasiyet ve daha çok özen istediğini söylemek gerekir. Zira tüketimin söz konusu olduğu bu sektör tadımı yapılacak olan gıdaların hijyenik dolayısıyla da sağlıklı ortamlarda yapılmasını öngörmektedir. Aksi halde müşteri memnuniyetinden söz edilemeyecektir. Bizler tam da bu noktada memnuniyetinizi üst düzeye çıkardığımızı akabinde ise bu sektörde liderliği ele aldığımızı söyleyebiliriz.

En hijyenik koşullarda özenle hazırladığımız lezzetleri sadece yapım aşaması ile değil sunum aşaması ile de göze hitap edecek hoşlukta tadımlarınıza sunmaktayız. Firma olarak doğruluğu ve dürüstlüğü temel ilkelerimiz olarak kabul etmekte, ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmayı hedef edinmekteyiz.

Önce göze sonra ise mideye hitap eden firmamız sektörde en iyisi olmayı başarmış olsa da daha iyisi de olabilir mantığıyla geride bıraktığı her ana bir çıta daha eklemeyi bir an olsun ihmal etmemektedir. Bu yönüyle hizmette sürekliliği temel alan hizmetlerimiz yeniliklere açık olma konusunda da aradığınız firmanın ta kendisi olma özelliğini taşımaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR