• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tarla Pide Pizza Lahmacun Kebap

Adres :

Fevzipaşa Mah. Aydın Cad. No: 119/b Aydın » Söke

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Esin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 771 28 59

Aydın restaurant sektörünün güvenilir ismi olan Tarla Pide Pizza Lahmacun Kebap, birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Günümüzde insanlar keyifli vakit geçirmek için dışarıda yemek yemeyi tercih etmektedir. Bizler de dışarıda bir şeyler yemek isteyen, keyifli vakit geçirmek isteyen değerli müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. Restoranımızda müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu sayede değerli müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörde müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bizler değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini sarsmamak adına özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimiz eşliğinde çalışmalarımızı büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Doğal, kaliteli, sağlığa uygun ve lezzetli malzemeler kullanıyoruz. Kullandığımız malzemeler, ürünü hazırlama ve pişirme tekniği sayesinde lezzetli yemekler hazırlıyoruz. Hazırladığımız bu yemekleri özenle servis ediyoruz. Bizler hem mutfakta hem serviste dikkatli çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Restoranımızı ailenizle veya arkadaşlarınızla tercih edebilirsiniz. Lezzetli ve doyurucu yemeklerimiz her gün özenle hazırlanarak servis edilmektedir. Pide sevenler, lahmacun sevenler, pizza sevenler ve kebap sevenler tek bir adreste toplanıyor. Restoranımızda kaşarlı, kıymalı, sucuklu, yumurtalı olmak üzere farklı pide çeşitleri bulunuyor. Pizza çeşitlerimiz, kebap çeşitlerimiz, ızgara çeşitlerimiz ve lahmacun da özenle hazırlanarak servis ediliyor.

Dilerseniz restoranımıza gelemediğiniz zamanlarda paket servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz paket servis hizmeti sayesinde bulunduğunuz adrese yemek siparişi verebilirsiniz. Uygun fiyatlı yemeklerimizi güvenle tadabilirsiniz. Bizler her zaman restoranımızda çalışmalara devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR