• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tatlıcı Erdoğan

Adres :

Pursaklar Sanayi Sit. 1642 Cad. No: 67 Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdoğan Yavuz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 417 34 47

Tatlıcı Erdoğan olarak tek amacımız pek değerli müşterilerimize en değerli hizmeti sunmak ve hizmeti de en makul fiyatlar çerçevesinde müşterilerimize ulaştırmaktır. Alanında lider ve en seçkin hizmet standartlarını pek değerli müşterilerine sunmakta olan markamız, oldukça geniş ve zengin bir hizmet portföyünü de bünyesinde bulundurmaktadır. Oldukça saygın bir müşteri kitlesini de bünyesinde barındıran markamız, oldukça kapsamlı bir hizmet ağı ve uygun fiyat içerikli hizmet seçenekleri ile sektöründen büyük oranda tanınmaktadır.

Oldukça geniş ve zengin lezzet seçeneklerini bünyesinde barındıran Tatlıcı Erdoğan işletmemiz, kendi sektöründe önder çalışmalarıyla da öne çıkmayı başarmış durumdadır. En güzel tatlı çeşitlerini en taze ve en hızlı şekilde müşterilerine ulaştırmayı gaye edinmiş olan Tatlıcı Erdoğan işletmemiz, alanında öncü çalışmaları ile tanınmakta ve rakip şirketlerin dahi büyük bir sevgi ve saygı ile karşıladığı bir kurum olarak bilinmektedir. Alo paket tatlı siparişi, lokma tatlısı satışı, halka tatlısı satışı ve toptan tatlı sipariş işleri alanında kesintisiz hizmette sınır tanımayan markamız, çeşitli leziz tatlıları pek değerli müşterilerine sunmaktadır.

Alanında haklı bir şöhrete sahip olan Tatlıcı Erdoğan firmamız, Ankara ilimizin Altındağ ilçesi içerisinde üst düzey kalite ve makul fiyatlı hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Sektör devi ve örnek marka özellikleri ile tatlı satım işlerinde öne çıkan Tatlıcı Erdoğan, Ankara Altındağ tatlıcı ve pastane hizmetleriyle alanında tanınmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR