• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tek Balıkçım Liman Usta

Adres :

Rafet Paşa Mahallesi Burak Reis Caddesi No: 201 Bornova/izmir İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Liman Tek

E-Posta Adresi :

l.tek1967@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 487 11 74

Whatsapp 2:

0 (544) 487 11 74

Tek Balıkçım Liman Usta balık ve deniz ürünleri çeşitlerini lezzetli şekilde yiyebileceğiniz yerlerden bir tanesidir. Balık vitamin ve mineral deposu olması nedeni ile sağlıklı beslenmek isteyenlerin ilk et tercihleri arasında yer alır. Balıketi hem sağlıklı hem de lezzetlidir. Ülkemiz gibi üç yanı denizler ile çevirili olan yerlerde çok fazla balık çeşidi bulunmaktadır. Taze ve lezzetli balık çeşitleri her zaman tüketilebilecek yiyecekler arasında yer alır. Firma olarak balıketinin ve deniz ürünlerinin en taze ve lezzetli şeklini sizler için sunuyoruz.

İzmir restaurant sektöründe faaliyet gösteren firmamız balık ve deniz ürünlerini tavada ya da mangalda pişirerek sunmaktadır. Balığın en lezzetli şekli olan bu iki seçenekte farklı tercihler için hazırlanmaktadır. Somun, hamsi, levrek ve benzeri çok tercih edilen balıkları en taze hali ile tadabilirsiniz. Bunların yanı sıra güveçte özel olarak hazırlanan deniz ürünleri ile lezzetin güzel halini yaşayabilirsiniz.

Balık pişirmek ev ortamında çok da tercih edilen bir şey değildir. Kokusunun fazla olması ve uzun süre çıkmadan kalması nedeniyle evde balık pişirmeyi birçok kişi istemez. Ancak balığın sağlıklı ve lezzetli etinden vazgeçemeyenler için paket servisimiz bulunmaktadır. İstediğiniz türde ve miktarda balığı sizin için hazırlayarak adresinize teslim ediyoruz. Yanında salata ve içecek ile birlikte oldukça doyurucu olarak görülen balıklar sıcak şekilde size ulaştırılmaktadır. Balıkların ve deniz ürünlerinin sağlıklı ve lezzetli etini bizimle tadabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR