• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tekin Koltuk Yıkama

Adres :

Amasya/merkez Amasya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Tekin - Hatice Tekin

E-Posta Adresi :

receptekin_05@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (536) 295 25 23
Tekin Koltuk Yıkama olarak Amasya koltuk yıkama firmaları,Amasya koltuk yıkama fiyatları,Amasya yerinde koltuk yıkama,Amasya antibakteriyel koltuk yıkama,Amasya en iyi koltuk yıkama firmaları,Amasya profesyonel koltuk yıkama firmaları,Amasya uygun fiyata koltuk yıkama,Amasya buharlı koltuk yıkama,Amasya buharlı koltuk yıkama fiyatları,Amasya buharlı koltuk yıkama firmaları,Amasya köşe takımı yıkama , vb alanda hizmet vermekteyiz.
Koltuk temizliği, sadece temiz bir görünüm için değil, insan sağlığı için de oldukça önemlidir. Çünkü koltuklar üzerinde biriken ve uzun süre temizlenmeyen kir ve tozlar; astım, KOAH ve sinüzit gibi ciddi solunum yolu rahatsızlığı ve alerji şikâyeti yaşayanlar için risk oluşturur. Bunun yanında koltuklarda biriken tozlar nedeniyle zamanla mayt olarak adlandırılan bakteriler oluşur. Bu bakteriler ise insan sağlığı açısından oldukça tehlikelidir. Özellikle sürekli hapşırıyor, baş ağrısından şikâyet ediyor ve soluk alıp vermekte zorlanıyorsanız bunun nedeni koltuklarınızdaki toz ve maytlar olabilir. Bu nedenle ciddi sağlık sorunları ile karşılaşmak istemiyorsanız belli aralıklar ile profesyonel koltuk yıkama hizmetinden faydalanmalısınız.
Koltuk yıkamaişlemi öncesinde koltuk yüzeyleri bu işlem için özel olarak imal edilen şampuanlar ile ıslatılır. Bu ıslatma işleminin nedeni ise şampuanın kirlere çok daha iyi nüfus etmesini sağlamaktır. Ardından durulama işlemine geçilir ve kirli su koltuk yıkama makinesi ile vakumlanır. Bu işlemler, koltukların kirlilik seviyesine göre tekrar edilir.
Pek çok kişininprofesyonel koltuk yıkamaile ilgili merak ettiği konulardan birisi işlemlerin ne kadar sürdüğüdür. Koltuk yıkama makinesi ve şampuanları ile gerçekleştirilen bu hizmet, her koltuk için yaklaşık olarak 30 ile 50 dakika kadar sürmektedir. Ancak koltuk yıkama süresi, koltukların minderli olup olmamasına göre değişiklik göstermektedir. Yine belirtilen bu sürelere kuruma süresi dâhil değildir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR