• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tercih Kokoreç Köfte Çorba Sulu Yemek Salonu

Adres :

Atatürk Mah. Belediye Cad. No: 87/a Manisa » Salihli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eyüp Tonay

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (552) 627 15 79

Whatsapp 2:

0 (552) 535 90 20

Manisa restoran sektöründe hizmet sunmakta olan salonumuz; bölgenin en iyi yemek lokantasıdır. Lokantamızda sabahın erken saatlerinde hazırlanan çorba çeşitlerimiz ile güne başlıyoruz. İtina ile hazırlanan nefis çorbalarımız, ara sıcak yemeklerimiz, zeytinyağlılarımız, pide, kuru köfte, tatlı ve salata çeşitlerimiz ile kendinizi evinizin konforunda hissedebileceğiniz bir ambiyansa sahibiz. Salonumuzda kokoreç servisimiz de mevcuttur. Gece geç saatlere kadar açığız. Dolayısıyla salonumuz günün her saati lezzet durağınız için uğrayabileceğiniz tek adresinizidr.

Salon olarak temel prensibimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli servis anlayışımızdır. Bu anlayışımız ekseninde yemeklerimizin hazırlanmasında tereyağından zeytin yağına; etindin pirincine kadar en organik ve en doğal ürünleri tercih etmekteyiz. Yemeklerimiz lezzetini kullandığımız doğal malzemelerden almaktadır. Gıda güvenliği standartlarına en üst düzeyde dikkat sarf ederek hazırlanan yemek çeşitlerimiz; hem gözünüze hem de midenize hitap etmektedir. Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda şekillenen yemek çeşitlerimiz usta şeflerimizin hamarat ellerinde hazırlanmaktadır.

Salonumuzda müşterilerimize kusursuz hizmet ilkesini şiar edinerek çalışıyoruz. Bu anlayışımız doğrultusunda gerek mutfak personelimiz gerekse servis personelimiz isteklerinizi en kısa sürede tedarik etmek için hazırdırlar. Müşterilerimizin yüzlerinde tanık olduğumuz memnuniyet bizi işimize bağlayan en büyük sevgi kaynağımızdır.

Restoran olarak standartlarımızı daha da yükselterek daha geniş kitlelere hizmet vermek gelecek için öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimizi gerçekleştirmek adına ustalarımızdan aldığımız eli geleneksel anlayıştan taviz vermeden daha uzun yıllar sürdürmeye kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR