• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tıngırtı Cafe Pub

Adres :

İsmet Paşa Mahallesi Hisar Sokak No: 10/c Dalış İş Merkezi Kapaklı Tekirdağ Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selçuk Acet

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (507) 769 73 32

Whatsapp 2:

0 (507) 769 73 32

Canlı müzik ve eğlencenin yeni adresiyle tanıştınız mı? Bir mekân size ne kadar hitap edebilir? Biz hem müzik ile ruhunuza hem lezzetlerimiz ile damağınıza hem de dekorasyon ile gözlerinize hitap etmeyi teklif ediyoruz. Ayrıca hizmetimiz ile de beğeninizi kazanacağımıza da güveniyoruz.

Günümüzde tercih edilen mekanlar arasında listenin başlarına çıkanlardanız. Tekirdağ restaurant denildiği zaman akla gelen biz oluyoruz. İşinin iyisi ekibimiz ile hem sahnede hem de hizmette sizlerle birlikteyiz. Sadece müzik değil, yiyecek ve içeceklerimiz ile de sunum olarak beğenilerinizi toplamaya hazırız. Birbirinden lezzetli tatları sizlere sunmak önem ve dikkat isteyen bir iş. Bu önemli işte ekibimizin emeği çok. Size sunduğumuz hizmetin en iyisini yapmayı hedefliyoruz ve asla geri adım atmadan hizmetimizde ilerliyoruz. Biz sizlere, arkadaşlarınızla ve dostlarınızla daha keyifli vakit geçirebilmeniz için kapılarımızı açıyoruz. Günün yorgunluğunu bir kenara bırakıp akşamınız değerlensin ve eğlenceli vakitler geçirmek istiyorsanız çarşamba, cuma ve cumartesi akşam sekiz ile gece on iki arası sahneye çıkacak olan canlı müzik ekibimizi dinlemeye bekliyoruz.

Arada kendinize izin verin ve anın tadını çıkarın. Dilerseniz sevdiklerinizle birlikle bu anı yaşayın. Önceden bizi bilgilendirip rezervasyon yaptırabilirsiniz. Böylelikle sizlere daha iyi hizmet veririz. Birbirinden lezzetli tatlarımız ve sunumlarımız önce gözünüze sonra da damağınıza hitap edecek. Canlı müziğimiz ile de ruhunuz dinlenecek. Tıngırtı Cafe Pub olarak her zaman bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR