• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Toksoylar Koltuk

Adres :

Yukari Dudullu Mahallesi Kıdem Sokak No 18 Ümraniye / İstanbul -- Esenşehir Mahallesi Hamidiye Sok No: 28 Ümraniye İstanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Toksoy

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ismailtoksoy79@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 649 68 70

Koltuk evlerinizin salon ve oturma odası gibi noktalarının vazgeçilmez mobilyalarının başında gelir. Evlere şıklık katmasının yanı sıra koltuklar sahip oldukları konfor, rahatlık gibi sebeplerden ötürü de tercih edilmektedir. Özellikle evlerin salon ve oturma odası gibi uzunca vakit geçirilen bölümlerinde daha sık rastlanan koltuklar imalatından kaplamasına kadar oldukça büyük bir özen ve titizlik isteyen birçok işlemden geçirilerek evlerinize kadar getirilmektedir.

İstanbul Mobilya sektöründe hizmet sunmakta olan firmamız sahip olduğu profesyonel imalat ağı sayesinde müşterileri için konfor, kalite ve şıklık üçlüsünü birleştirmektedir. Salon ve oturma odalarınız için en uygun koltukların imalatı ve isteğinize uygun bir şekilde kaplanması gibi tüm işlemler firmamız profesyonelliği ile oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilmekte ve koltuklarınız evleriniz için hazır bir konuma getirilebilmektedir.

Hali hazırda sahip olduğunuz ancak kaplamasını değiştirmek istediğiniz koltuklarınızın kaplama değişim hizmeti de yine aynı şekilde firmamız tarafından profesyonellik ile sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra standart ölçülerde bir koltuk istemiyor iseniz ölçüye özel koltuk imalatı da siz değerli müşterilerimiz için gerçekleştirmekte olduğumuz ayrıcalıklı hizmetler arasındadır.

Mobilya kategorisinde gerçekleştirmekte olduğumuz hizmetlerimiz yalnızca koltuk imalatı ya da kaplama işlemleri ile sınırlı kalmamaktadır. Kendini geliştirmeye büyük bir özen gösteren firmamız hizmetlerimizin çeşidini artırabilmek ve müşteri memnuniyetini her alanda sağlayabilmek adına sandalye imalatı ve berjer tasarımı üzerine de hizmet sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR