• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tombik Döner ve Izgara Salonu

Adres :

Durak Mah Şıhlar 1.sok Nil İşhanı No 11/d Tavşanlı Kütahya Kütahya » Tavşanlı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Kayalı

E-Posta Adresi :

ayrinti_43@hotmail.com

Tombik Döner ve Izgara Salonu olarak Kütahya Tavşanlı’da faaliyet göstermekte olan işletmemiz uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Benzersiz çözümler geliştirmek ve Tavşanlı’da eşi benzeri olmayan bir konsept oluşturmak için yola çıktık. Kısa sürede de büyük işler başardık. Başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmandık. Tavşanlı’nın en çok tercih edilen yeme, içme ve eğlence mekanlarından birisi haline geldik. Yine de başarılarımızı yeterli görmüyor, hep daha iyisi için çaba sarf ediyoruz.

Kütahya fast food sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak ülkemizin en özel lezzetlerinden birisi olan döner üzerine hizmet veriyoruz. Tamamen özel tariflerimizle deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanan lezzetlerimizin gerek hazırlanış koşullarında gerekse servisinde gerekse malzeme temininde hijyen olgusuna azami dikkat ediyoruz. Tamamı tanınır, bilinirliği yüksek, güvenilir, sertifika sahibi ulusal ve uluslararası alanda tanınmış ürünleri kullanıyoruz. Et ve et mamullerimizin seçiminde kalite standartlarımızın kesinlikle dışına çıkıyor, daima en lezzetli ürünlerin ve en sağlıklı ürünlerin adresi oluyoruz.

Tombik Döner ve Izgara Salonu olarak yenilikçi, gelişime açık, kaliteli, dürüst ve uygun fiyatlı hizmet prensipleriyle çalışıyoruz. Sürekli kendimizi geliştiriyor, en modern teknolojilerin oldukça kısa sürede işletmemizde hayat bulmasını sağlıyoruz. Her biri alanında deneyim sahibi, tecrübeli, güler yüzlü bir kadroyla çalışıyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınıza çok geniş bir ürün seçeneğiyle ve her zaman uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR