• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tost Dünyası Önder Chef

Adres :

Kültür Mahallesi Mezapotamya Caddesi Umut Sitesi A Blok No: 42 Batman Merkez Batman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Önder Çelik

E-Posta Adresi :

celikonder595@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 742 83 18

Whatsapp 2:

0 (534) 382 17 89

Batman fast food sektöründe yer alan firmamız damak tadınıza layık lezzetli yiyecekler hazırlamaya devam ediyor. Uzun yıllardan beri fast food sektöründe hizmet veriyoruz. Yıllarca kazanmış olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde siz değerli müşterilerimize daha başarılı ve kaliteli hizmetler sunuyoruz. Başarımızın en büyük göstergesi hiç şüphesiz ki kaliteli hizmetlerimizdir. Hizmet kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Çıkmış olduğumuz başarı yolunda bir takım ilkeler ile hedefimize doğru yürüyoruz. İlkelerimizin başında müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak hizmet sunmak geliyor. Müşteri memnuniyetine ve beğenisine şahit olmak için gerekli olan bütün şartları sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda hizmet veriyoruz. Diğer bir ilkemiz ise sağlık koşullarına uygun şekilde yiyecek hazırlamaktır.

Hazırladığımız yiyeceklerin malzemeleri tamamen organiktir, taze olarak günlük temin edilmektedir. Malzemelerimizin içerisinde katkı maddesi yer almamaktadır, müşterilerimizin sağlığı bizler için her şeyden daha değerli ve önemlidir. Çalışma alanımız da rutin şekilde temizlenmekte ve steril hale getirilmektedir. Sağlık koşullarını taşıyan ortamda yiyeceklerimizi hazırlıyoruz. Dilediğiniz zaman mutfağımızı ziyaret edebilirsiniz, böylece güvenerek hizmet talep etmiş olacaksınız.

Firmamızda hazırlanan yiyeceklerin tamamı alanında uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Profesyonel ekibimizin donanımı sayesinde birbirinden farklı lezzetlere sahip yiyecekler hazırlayarak sizlere daha fazla çeşit sunuyoruz. Taleplerinize daha hızlı geri dönüş yapmak için yoğun şekilde çalışıyoruz. Dilerseniz firmamızın internet sitesinde yer alan telefon numarasını arayarak sipariş de verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR