• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tostorico

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Demirel Sokak No: 95/e Manisa » Turgutlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Levent Gören

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tekila35levent@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 320 97 28

Tostorico işletmemiz ile Manisa Turgutlu’da faaliyetlerine devam eden işletmemiz uzun yılların tecrübesini, deneyimini ve özverisini hep daha fazla kişiye ulaştırma gayesindedir. Bizler değişen ve gelişen tüketim alışkanlıklarına cevap verebilmek ve bir taraftan da ilçemizde eşi benzeri olmayan bir konsept oluşturmak için yola çıktık. Kısa sürede de başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmanarak bölgemizin en fazla tercih edilen yeme içme noktası haline geldik. Başarılarımızın tesadüf olmadığı müşteri memnuniyet oranlarımız incelendiğinde de rahatlıkla görülebilecektir. Çünkü bizler siz kıymetli misafirlerimizi işletmemizin en büyük parçası olarak görüyoruz. Sizlerle birlikte oluşturduğumuz ailemizi hep daha büyütmek için çaba sarf ediyoruz.

Manisa fast food sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak bizler tamamen doğal malzemeler kullanarak deneyimli ustalarımızın ortaya çıkardıkları bütün ürünlerimizde hijyene azami dikkat ediyoruz. Malzeme seçiminden servise kadar uzanan çizgide hijyenden asla taviz vermiyoruz. Tamamı marka, tamamı bilinirliği yüksek, güvenilir, sertifikalı ürünleri işletmemize dahil ediyoruz. Başka hiçbir yerde tadamayacağınız seçenekleri karşınıza çıkararak hem en güzel lezzetlerin hem en sağlıklı ürünlerin hem de ayrıcalıklı hizmetin adresi olmaktan geri kalmıyoruz.

Tostorico olarak yenilikçi, gelişime açık, dürüst, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti ilke edinerek devam ettiğimiz yolda sürekli hizmetlerimizi, ürünlerimizi geliştiriyor, zenginleştiriyoruz. Her damak zevkine uygun seçenekler sağlayarak başka hiçbir yerde tadamayacağınız ürünleri en uygun fiyat ayrıcalıklarıyla tatmanıza fırsat veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR