• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tozan Mobilya Dekorasyon

Adres :

Merkez Mah. Taşlıdere Bayırı Sok. No: 28 -a Sarıyer/istanbul İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Harun Tozan- Yusuf Tozan

E-Posta Adresi :

marsilyo6@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 952 54 08

Whatsapp 2:

0 (536) 069 00 98

Whatsapp 3:

0 (535) 952 54 08

Whatsapp 4:

0 (536) 069 00 98

İstanbul Tozan Mobilya Dekorasyon adıyla çıktığımız yolda, başarılı bir şekilde hızla ilerlemeye devam ediyoruz. Firmamız her yıl geliştirdiği koleksiyonunda ürün kalitesi, yenilikçiliği ve tasarımları ile rakiplerini geride bırakıyor. Hayal gücümüze dayalı özgün tasarımlarımızla bezenmiş firmamız, bütün dikkatleri üzerine çekiyor. Trend olarak öncü olup, ürün kalitemiz ile de göz dolduruyoruz.

Hedefimize uzun zaman önce ulaşmış olmamıza rağmen hiç durmaksızın yenilikleri ve gelişmeleri de takip ederek daha iyi olmak için yürüyoruz. Dünya üzerinde ki teknolojik gelişmeleri yakından inceliyor ve kullanmaya çalışıyoruz. Teknolojinin nimetlerinden faydalanarak hem kalitemizi arttırıyor hem de zamandan tasarrufu sağlıyoruz. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni ile yaptığımız işte uzman ekip arkadaşlarımızın tecrübeleri sayesinde sorunsuz hizmet veriyoruz. Çalışanlarımızın sunduğu hizmetin garantisini veriyoruz.

Gerek bizim hayal gücümüz ile tasarladığımız mobilyaları, gerek kendi istediğiniz ve hayalini kurduğunuz mobilyaları temin edebilirsiniz. Özel üretim olarak adlandırdığımız ürünlerimizin ayrıcalığını yaşayacağınıza inanıyoruz. Kişiye özel konforu ile bütün ürünlerimizin benzersiz olduğunu düşünüyoruz. Alanında uzman çalışanlarımız ile birlikte ortaya çıkarttığımız başarılı işler sayesinde hep bir adım ilerde olduk. Bu sayede ismimizi duyurarak çalışma imkânlarımızı geliştirdik.

Bizim için en önemli unsur, siz değerli müşterilerimizin mutluluğunu kazanmak. Belli dönemlerde yaptığımız kampanyalar sayesinde cazip fiyatlar karşılığında ürünlerimize sahip olmak istiyorsanız takipte kalın. Biz kendimize güveniyoruz, sizleri de firmamıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR