• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Trabzon Rize Merkez Metal Hurdacılık

Adres :

Eski Sürmene Aşağı Çavuşlu Doğupen Yanı Anayol Üzeri Trabzon » Sürmene

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alkan Taşkın - Yakup Gönen

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 806 14 61

Whatsapp 2:

0 (551) 604 43 98

Trabzon Rize Merkez Metal Hurdacılık çalışanları olarak günümüzde kullanımı hızlı bir şekilde artan bu ham maddenin fazlalarını bizlere rahat bir şekilde satabilirsiniz ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bizlerden bu hizmeti almanız noktasında oldukça ısrarcıyız. Birçok alet ve edevat kullanımında metal kullanımı yapılıyor. Bozulan ya da kullanmadığınız aletler bir kenarda kalacağına bizlere satabilirsiniz. Bu şekilde hem gereksiz yüklerinizden kurtulmuş olacaksınız hem de maddi olarak kâr elde etmiş olacaksınız.

Trabzon hurda sektöründe sizlerle ilgi ve alakamızı kesmemek adına her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu gibi fazlalıkları çöpe atmanız çevre kirliliği açısından da olumsuz bir etki yaratacaktır. Dolayısıyla bir yandan çevreye de yardım etmiş olacaksınız. Bizler olabildiğince sizlere maddi katkı sağlamak noktasında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sizler de bu hizmetten mutlu bir şekilde yararlanmış oluyorsunuz.

Bazen çok eskiyen aletler yağmura maruz kaldığında pas akıntısı olabiliyor ve bu pis bir ortam oluşturuyor. Ayrıca bu maddelerin sağlığa zararlı olduğu da bir gerçek. Geri dönüşüme kazandırılması için bu da oldukça iyi bir neden olarak karşımıza çıkıyor. Neredeyse her şey demirden yapılmaya ve buna benzer maddelerden yapılmaya başlıyor. Sağlam bir yapısı olduğu için çok tercih ediliyor. Hiçbir şekilde masraftan geri kalmıyoruz ve her zaman istediğiniz hizmeti verebilmek adına üstün çabalarımızı eksik etmeden ilerlemeye çalışıyoruz. En kısa zamanda görüşmek üzere.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR