• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Truva Cafe Nargile

Adres :

Mahmutlar Mahallesi Barış Caddesi No: 19 Alanya Antalya Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Yılmaz

E-Posta Adresi :

aslan_491_@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 362 04 98

Whatsapp 2:

0 (539) 362 04 98

Whatsapp 3:

0 (546) 299 70 00

Kafe ya da fast food sektörü giderek büyüyerek kolay ulaşılan eğlence mekânları tarzında yerler olup ayrıca bu ajandalarda yapılmak istenen etkinlikler ve tüketim maddelerine ulaşım daha kolay bir hal almıştır. İnsan ihtiyaçları her alanda olduğu gibi bu alanda da meydana gelmiş olup ve sektöre de cevap veren kurumlar boy göstermeye başlamıştır.

Farklı tarz ile sunduğumuz bir hizmet alanı olan nargile kafe olarak Antalya’da hizmetimizi müşterilerimiz ile buluşturmaya devam ediyoruz. Turistik alanlardan olan Alanya da gereken hizmeti yerli ya da yabancı olduğu fark etmeden her müşterimize kaliteli olarak sunmak birinci önceliğimizdir.

Müşteri odaklılık temelli olup her daim yenilikleri istekler çerçevesinde şekillendiren Antalya Alanya Truva Cafe Nargile bulunduğumuz alandaki ihtiyaç duyulan hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Kolaylıkla alınabilen hizmetimizi ayrıca oldukça kaliteli şekillerde sunmakla beraber ekibimizi de özen ile oluşturarak isteklere cevap vermek adına çalışmaya devam etmekteyiz.

Keyifli zaman geçirme adına her daim gidilebilen mekanımız nargileyi özenle yaparak asıl olan Türk kültüründeki haine sadık kalır. Asıl olan Arap kökenli dahi olsa da nargile zaman içerisinde Türk kültürü içerisinde vazgeçilmez bir hal almıştır. Herkesin sevdiği nargile çeşitli şekillerde tütüne sahip olup farklı tatları almaya da olanak sunarken istenen tatların bulunduğu nargileleri sunuyoruz ayrıca nargile ile iyi giden içecek tarzı tüketim maddelerini de sunmaya devam ediyoruz. Keyifli zamanlar için bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR