• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tünel Et Mangal

Adres :

Aksaray Adana Yolu Üzeri 10. Km Kızıldağ Petrol(türkiye Petrolleri) Yanı Aksaray Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 418 00 12

Whatsapp 2:

0 (534) 209 63 70

Whatsapp 3:

0 (541) 418 00 12

Whatsapp 4:

0 (534) 209 63 70

Uzun yıllardan beri ilk günkü heyecanını ve özenini koruyarak hizmet vermeye devam eden Tünel Et Mangal restoranı olarak bizler geçmişten gelen deneyimlerimizle birlikte güncelleştirdiğimiz çalışmaları birleştirerek sizlere Aksaray restaurant sektöründeki en iyi hizmeti sunuyoruz. Restoranımızın kurucularından almış olduğumuz ilkeli ve prensipli çalışma anlayışımızı her geçen gün daha da iyiye taşıyacak çalışmalarla pekiştirip bugün geldiğimiz noktada Aksaray’ın en sevilen restoranlarından biri olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Her birinin doğallığından ve organik oluşundan emin olduğumuz et ve sebze ürünlerini sizlerle buluştururken bu yiyecekleri en doğal haliyle tüketmenizi sağlayacak pişirme yöntemlerini ve sunumları da sizler için geliştiriyoruz. Doğal beslenen hayvanlardan alınmış olan etler sayesinde yüzde yüz helal kesim yöntemleriyle masanıza kadar gelen lezzetlerimizin tamamında usta aşçılarımızın maharetiyle en iyi et lezzetini almanızı da mümkün hale getiriyoruz.

Restoranımızın geniş ve ferah salonlarında huzurlu bir şekilde yemeklerinizi yerken sevdiklerinizle beraber keyifli vakit geçirebileceğiniz bir ortamı da sizlere sunuyoruz. Aileler ve geniş arkadaş grupları için son derece uygun yapıya sahip olan restoranımızda önceden rezervasyon yaptırarak da bu keyifli yemekleri kendiniz için planlar hale gelebilirsiniz. Siz müşterilerimizi birer misafir olarak göstererek en iyi şekilde sizleri ağırlamaya çalışırken gelişen hizmet sektörü ve teknoloji doğrultusunda günden güne yenilediğimiz ve büyüyen müessesemiz içerisinde en lezzetli yemekleri en iyi ortamlarda tükettiğinizden emin olmanızı da sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR