• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Türkmenler Metal

Adres :

Balçık Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erbil Özdal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 601 35 58

Türkmenler Metal işletmemiz, genel metal işleri sektöründe benzersiz seviyedeki hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmekte ve sektör bünyesindeki hizmetlerine de birmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. Kocaeli Gebze metal ve hurda işleri alanında oldukça nitelikli ve yetkin seviye hizmetleri ile öne çıkmakta olan işletmemiz, oldukça seçkin içerikli ve geniş kapsamlı bir teknik hizmet portföyünü de marka çatısı altında ihtiva etmektedir.

Profesyonel seviyedeki metal ve hurda hizmetlerini pek değerli müşterilerine direkt olarak ulaştırmakta olan Türkmenler Metal markamız, genel hurda alım satım hizmetlerine de kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Kocaeli ili Gebze ilçe merkezinde yer alan işletme genel şube merkezi ile sektör bünyesindeki çalışmalarına devam etmekte olan firmamız, kendi sektöründe yüksek deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip kadrosuna da sahip olması ile öne çıkmaktadır.

Uluslararası düzeyde genel hizmet ve kalite standartlarını işletme çatısı altında ihtiva etmesi ile öne çıkan Türkmenler Metal firmamız, birinci sınıf kalitedeki hurda alım satım hizmetlerine de kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Söz konusu işletmemiz, pek çok çeşitli iletişim yollarını da firma çatısı altında ihtiva etmektedir. Gün içerisinde markamız hizmetlerine; işletme internet web sitemiz, Kocaeli ili Gebze ilçesi genel şube merkezimiz, kurumsal e-posta adresimiz veya firma GSM telefon numaramız aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR