• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uğurlu Beslenme Klubü

Adres :

Yunus Emre Cad. 111/a (yunus Emre Muhtarlığı Yanı) Pursaklar Ankara Ankara » Pursaklar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aysel Keskin - Talat Keskin

E-Posta Adresi :

ayselkeskin20@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 714 95 47

Whatsapp 2:

0 (539) 714 95 47

Whatsapp 3:

0 (535) 945 44 95

Vücudunuza hak ettiği değeri vermediğinizi düşünüyor ve atacağınız yeni adımlarla hayatınızdaki kısır döngüyü kırmayı hedefliyorsanız kararınızı uygulamaya geçirmek üzere Ankara danışmanlık desteği alabileceğiniz bir adres olarak beslenme kulübümüz yardımınıza hazır! Fit bir vücut, bakımlı bir cilt ve saç ya da sağlıklı bir aktif yaşam için kulübümüzde ücretsiz olarak vermiş olduğumuz vücut analizini yaptırabilir ve ardından sıvı tüketiminiz, beslenmeniz ve yaşam tarzınız gözden geçirilerek belirlenen takviye ürünlerden ihtiyaç duyabilecekleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Herbalife ürünleri ile tanışmanızı ve hayatınıza getirdiği değişiklikten sonra daha büyük bir motivasyonla kullanmaya devam etmenizi sağlayan kulübümüzde tavsiye ettiğimiz ürünlerin kişiye özel olmasına önem veriyor ve danışmanlık programımızı da aynı prensiple sürdürüyoruz. Sporcu besin destekleri ya da kilo kontrolü sağlayan ve az ya da fazla kilodan şikâyeti olup ideal kiloya ulaşmak isteyenlere yardımcı olan ürünlerimizin çeşit ve kullanım miktarını da kişinin özellikleri doğrultusunda belirliyoruz.

Vücuda gösterilmesi gereken özenin kilo kontrolünden ibaret olmadığının bilinci ile Herbalife güvencesi ile üretilen ve cilt ve saçları daha sağlıklı tutmaya yarayan ürünlerin de danışanlarımız tarafından kolayca temin edilebilmesi için hizmet veriyoruz. Cilt bakım ürünlerimiz arasında temizleme, nemlendirme ve canlandırma gibi farklı işlevlere sahip ürünler bulunuyor. Besin destek ürünlerinin vücudunuzdaki enerji verici ve canlandırıcı etkisine ilave olarak cildin ihtiyacı olan harici kullanıma dönük ürünlerle tanışmak için de kulübümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR