• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Urfa Balıklıgöl Sofrası

Adres :

Küçükköy Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı Meydan Apt. Altı No: 2/8 Sarımsaklı Balıkesir » Ayvalık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hikmet Hekimoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 720 50 98

Geleneksel lezzetler sunduğumuz sevimli işletmemiz Urfa Balıklıgöl Sofrası birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Ayvalık’ta bulunan işletmemiz ülkemizde değer verdiğimiz ve severek tükettiğimiz tüm lezzetlere ev sahipliği yapmaktadır. Balıkesir restaurant sektöründe farklı lezzetleri bir arada sunan işletmemiz pek çok kesime hitap etmektedir. Sizler de damak zevkiniz doğrultusunda firmamızda aradığınızı bulabilirsiniz.

İşletmemiz başta geleneksel pide çeşitleri olmak üzere; kebap çeşitleri, tavuk kanat, çiğköfte ve ızgara köfte gibi lezzetlere ev sahipliği yapmaktadır. Sizlere sunduğumuz tüm ürünler günlük olarak üretilmekte ve tabağınıza gelmektedir. Et ve et ürünleri kaliteli kasaplardan temin edilerek uygun koşullar altında muhafaza edilmektedir.

Urfa Balıklıgöl Sofrası ailesi olarak sizlere üstün lezzetler sunmak firmamızın öncelikli amaçlarından biridir. Bunu gerçekleştirmek ve sizlere kaliteli ürünler sunabilmek için hizmet kalitemizi geliştirmeye devam ediyoruz. Güler yüzlü ve dinamik ekibimizle hem üretim hem de servis alanlarında aynı enerjiyi koruyarak, tadına doyum olmayan lezzetleri tabağınıza getirmeyi sürdürüyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz için gönül rahatlığıyla tercih edeceğiniz lezzetlere ev sahipliği yapmak, firmamız açısından oldukça önemlidir. Bu sebepten dolayı tadına doyum olmayan lezzetlerimizi kusursuz atmosfer ile sunarak hem keyifle vakit geçirebileceğiniz, hem de karnınızı doyurabileceğiniz kusursuz bir ortam oluşturma arzusu ile çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Sizler de Sarımsaklı’da güvenle tercih edebileceğiniz, lezzetlerine doyum olmayan bir işletme arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamızla hemen iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR