• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Usta Yapı Oto Kiralama

Adres :

Eski Ankara Cad. Ahenk Sokak No 9/a Sancaktepe İstanbul İstanbul » Sancaktepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fikret Bozkan -muhammed Yalçınkaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

fikretbozkan@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (543) 764 95 17

Whatsapp 2:

0 (536) 322 77 12

Whatsapp 3:

0 (543) 764 95 17

Whatsapp 4:

0 (536) 322 77 12

Araç kiralama alanında sizlere profesyonel şekilde hizmetler sunmakta olan firmamız alanında uzman ekibi ve geniş araç seçeneği ile sizlere kaliteli hizmetler sunabilmektedir. Özel günleriniz ve iş ile farklı nedenler için yapacağınız araç kiralama işlemlerinizde sizlere profesyonel hizmetler sunabilmekteyiz. İstediğiniz marka ve modelde aracı kiralamanızı sağlayarak sizlerin konfor ve güvenli şekilde seyahat etmenizi sağlamaktayız.

Her kiralama döneminden sonra bakımları yapılmakta olan son model araçlarımız ile konforlu ve güvenli bir şekilde araç kiralama işlemlerini yapmanız mümkündür. Kısa süre3li veya uzun süreli araç kiralama işlemlerinde sizlere en başarılı hizmetleri sunmakta ve farklı sınıflardaki araç seçeneklerimiz ile sizlere oldukça başarılı şekilde hizmetler sunabilmekteyiz.

İstanbul araç kiralama alanında oldukça geniş araç seçeneği ve bu alandaki deneyimimiz ile profesyonel şekilde hizmetler sunabilmekteyiz. Özel günlerinizde, düğün ve bayram gibi günler ile farklı nedenlerle yapacağınız araç kiralama işlemlerinde sizlere en uygun ve istediğiniz aracın kiralanmasını sağlayabilmekteyiz. Oldukça ekonomik şekilde araç kiralamanızı sağlayan firmamız bu alandaki en başarılı hizmetleri sunabilmektedir.

Ekonomik sınıf araçları uygun fiyatlara kiralamanızı sağlayan firmamız ayrıca lüks ve üst sınıf araç kiralamanızı da sağlamaktadır. Sizlerin araç kiralama için gerek duyduğu ihtiyaca en uygun aracı bulmanızı sağlayan firmamız yıllardır bu alanda profesyonel şekilde hizmetler sunan deneyimli ve başarılı bir firmadır. Güvenir şekilde sorunsuz olarak araç kiralama işlemlerini başarılı olarak firmamızdan yapabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR