• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vatan Kargo Edirne Merkez Şubesi

Adres :

İstasyon Mahallesi Eski Sanayi Sitesi 13. Blok No: 13 Edirne » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yücehan Orhan

E-Posta Adresi :

yucehanorhan@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (545) 280 75 00

Whatsapp 2:

0 (538) 288 24 44

Müşterilerine kargo hizmetleri veren Vatan Kargo Edirne Merkez birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız önemli bir hizmeti sizlerin istifadesine sunmaktadır. Faaliyet gösterdiği ilde müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hızlı kargo hizmetlerini en kaliteli şekilde sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini son derece önemli olduğu bu sektörde firmamız sizlerin memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir anlayışla faaliyet göstermektedir. Ticari kaygıdan uzak nitelikli hizmetler sunan bir firma arayan müşterilerimiz için en iyi adres olarak hizmet vermekteyiz.

Edirne nakliyat lojistik sektöründe kargo hizmetleri veren pek çok firma arasında sizlere en ideal olanı sunan bir firma olarak ön plandayız. Emanetlerinizi verdiğiniz adreslere bekletmeden en kısa zamanda ulaştıran emin eller olarak hizmetinizdeyiz. Verdiğiniz kargoları aynı gün sevk ederek en kısa zamanda adreslere ulaştırıyoruz. Hiçbir hasara ya da tahribe uğramadan verdiğiniz haliyle sağlam bir şekilde adreslere ulaştırıyoruz. Firmamız ticari kazancın ötesinde sizlere nitelikli hizmetler verme gayreti içerisindedir.

Verdiğimiz kaliteli hizmetler neticesinde müşterilerimizin güvenini kazanmayı başardık. Bugün geniş müşteri kitlesine hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Sizlerin talep ve beklentilerine cevap verme gayreti içinde sektörümüzde emin adımlarla ilerlemekteyiz. Tüm hizmetlerimizi bütçenize uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bizlere ulaşmanız için mali engelleri aradan kaldıran hizmetlerimizle her zaman sizlerin yanındayız. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Deneyimli ve uzman bir ekiple profesyonel hizmetler sunan firmamız faaliyet gösterdiği sektörde öncü firmalar arasında yer almaktadır.

BENZER FİRMALAR