• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nakliyat Lojistik Firmaları | Birmilyonnokta

Nakliyat Lojistik ile ilgili firmalarının listesi. Nakliyat Lojistik Şirketleri

Nakliyat Lojistik Firmaları

Efr Lojistik ve Gümrükleme

Nakliyat Lojistik


Yumurtalık Pikap Nakliyat

Nakliyat Lojistik


Bozüyük Oto Yol Yardım

Nakliyat Lojistik


Bozüyük Bilecik ve tüm ilçe ve köylerde arızalı kazalı binek ve ticari a

Engin Lojistik ( Arnavutköy Şehirler Arası Taşımacılık Firması )

Nakliyat Lojistik


İstanbul’da nakliyat lojistik sektöründe faaliyet gösteren Engin Lojistik birm

İnternational Lojistik Gümrükleme

Nakliyat Lojistik


İnternational Lojistik Gümrükleme olarak sizlere Kocaeli’nde sunduğumuz hizmetlerim

Arda Oto Çekici Kurtarıcı Hizmetleri

Nakliyat Lojistik


7/24 çekici kurtarıcı ve nakliye hizmetleri Ayvalık Altınova sarımsaklı Cunda Göme&cced

Doğanlar Şehir İçi Nakliyat

Nakliyat Lojistik


Doğanlar Şehiriçi Nakliyat istanbul içerisinde tüm mahalle bölgelerden

Kayseri Yurt İçi Taşımacılık

Nakliyat Lojistik


Kayseri ambar #kayseriorganizenakliyat #kayseritaşımacılık #kayserinakliyat #kayserilojistik

Vatan Kargo Düziçi Şubesi

Nakliyat Lojistik


Osmaniye nakliyat lojistik sektöründe hizmet vermek olan Vatan Kargo Düziçi Ş

Vatan Kargo Menderes Şubesi

Nakliyat Lojistik


Nakliyat lojistik sektöründe faaliyet gösteren Vatan Kargo birmilyonnokta.com ü

Vatan Kargo Edirne Merkez Şubesi

Nakliyat Lojistik


Müşterilerine kargo hizmetleri veren Vatan Kargo Edirne Merkez birmilyonnokta.com üyesidi

Vatan Kargo Biga Şubesi

Nakliyat Lojistik


Firmamız, nakliyat ve lojistik alanında Çanakkale’de hizmet veren bir firma olup birmi

Vatan Kargo Kuşadası Şubesi

Nakliyat Lojistik


Aydın’da bulunan Vatan Kargo Kuşadası Şubesi isimli firmamız nakliyat lojistik alanında hizme

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Nakliyat Lojistik


Keçiören Sigortalı Nakliyat olarak Ankara’da siz değerli müşterilerimizin ih

Apronjet Havacılık Turizm Taşımacılık Tic.ltd.şti.

Nakliyat Lojistik


1 Apron Jet olarak, geniş filomuz ve uzman kadromuz ile her türlü jet kiralama, helikopte

Birsan Teknoloji

Nakliyat Lojistik


Firmamız 1999 kurulmuş olup adrli sigortalı kasgolu akaryakıt tankeri aliminyum krom çelik b

Muratoğlu Evden Eve Nakliyat

Nakliyat Lojistik


http://www.muatogluevdenevenakliye.com​

Adana Evden Eve Taşımacılık

Nakliyat Lojistik


Taksici Seyfi

Nakliyat Lojistik


Taksici SeyfiSize bir telefon kadar YAKIN

Maltepe Evden Eve Nakliyat ( Bizim Nakliyat )

Nakliyat Lojistik


Taşınmak, hayatımızın bir parçası halindedir ve herkes hayatında bir kere bu durumu yaşamışt

Sarıçam Nakliyat Evden Eve

Nakliyat Lojistik


Adana Star Nakliyatı Tanıyın Sitemize hoş geldiniz, adana evden eve nakliyat ihtiya&c

Şakirpaşa Nakliyat Evden Eve

Nakliyat Lojistik


Adana Star Nakliyatı Tanıyın Sitemize hoş geldiniz, adana evden eve nakliyat ihtiya&c

Sümer Nakliyat Evden Eve

Nakliyat Lojistik


Adana Star Nakliyatı Tanıyın Sitemize hoş geldiniz, adana evden eve nakliyat ihtiya&c

Çukurova Nakliye Evden Eve

Nakliyat Lojistik


Seyhan Nakliyat Evden Eve

Nakliyat Lojistik


Adana Star Nakliyatı Tanıyın Sitemize hoş geldiniz, adana evden eve nakliyat ihtiya&ccedi

Yıldırımbeyazıt Nakliyat Evden Eve

Nakliyat Lojistik


Adana Star Nakliyatı Tanıyın Sitemize hoş geldiniz, adana evden eve nakliyat ihtiya&ccedi

Huzurevleri Nakliyat Evden Eve

Nakliyat Lojistik


Adana Star Nakliyatı Tanıyın Sitemize hoş geldiniz, adana evden eve nakliyat ihtiya&ccedi

Yüzüncüyıl Nakliyat Evden Eve

Nakliyat Lojistik


Adana Star Nakliyatı Tanıyın Sitemize hoş geldiniz, adana evden eve nakliyat ihtiya&ccedi

Mavibulvar Nakliyat Evden Eve

Nakliyat Lojistik


Star Vinç Pendik

Nakliyat Lojistik


Star Vinç olarak 1998 yılında hizmete başladığımızdan beri müşteri memnuniyetini esas a


Eliniz Değmeden Eviniz Taşınsın

Ev taşıma işlemleri birçok kişi tarafından çok yorucu ve uzun bir süreç olarak görülmektedir. Bu nedenle ev taşıma işlemlerinde nakliyat firmalarından faydalanılarak daha hızlı ve kolay işlemler gerçekleştirilmesi çoğu zaman tercih edilen bir yöntemdir. Bunun yöntemin gerçekleştirilmesinde Türkiye genelinde birçok firma tarafından evden eve nakliyat işlemleri uygulanır. Bu sayede ev taşıma işlemleri yapılırken ev sahipleri tarafından hiçbir şeye dokunulması gerekmeden tüm ev eşyaları firma tarafından toplanarak aynı şekilde sağlam ve sorunsuz olarak yeni adrese taşınır.

Nakliyat firmaları gerçekleştirdikleri ev taşıma işlemi sonrasında taşımış oldukları tüm eşyaları eski evde bulunduğu şekilde tekrardan yeni evdeki yerlerine kurarak ve eşyaları yerleştirerek sorunsuz bir taşınma işlemi sağlarlar. Bu nedenle evdeneve nakliyat işlemleri ev sahipleri için çok büyük bir kolaylık ve rahatlık oluşturmaktadır. Firmalar tarafından taşıma işlemleri gerçekleştirilmesi sonrasında mobilyalar uzmanlar tarafından tekrar yerine aynı şekilde kurulur ve kullanılır hale getirilir. Dolaplar, mutfak dolapları,kilerler ve diğer noktalardan toplanan eşyalar sağlam bir şekilde ambalajlanıp paketlendikten sonra evdeneve taşınır ve taşındıkları yerde tekrar yeni yerlerine yerleştirilirler.

Bu işlemlerin sağlamış olduğu avantajlar dahilinde ev sahipleri sadece kendilerine ait özel eşyaları alarak evden ayrıldıktan sonra nakliyat firmaları eve gelerek ambalajlı, paketli ve sigortalı bir şekilde tüm eşyaları toplayarak evden eve taşımalarını gerçekleştirir. Bu nakliyat işlemleri sırasında evde bulunan eşyaların herhangi bir hasar almaması, çizilmemesi ve kaybolmaması gibi bir avantajın da sunulması sayesinde ev sahipleri büyük bir rahatlığa sahip olmaktadır.

Talep edilen durumlarda bazı firmalar tarafından evden eve taşıma işlemlerinde daha öncesinde evin temizliğinin yaptırılması, taşınan beyaz eşyaların montajlarının gerçekleştirilmesi, tüm mobilyaların tekrar montajların yapılması ve yeni evin oturulabilecek hazır bir ev haline getirilmesi mümkün olmaktadır. Bu sayede ev sahipleri sadece üzerlerine düşen ücreti ödeyerek yeni evlerine taşınma ve düzenli bir eve kavuşma imkanına sahip olurlar. Bu hizmetler günümüzde birçok nakliyat şirketi tarafından müşteriler için sağlamakla birlikte sıklıkla tercih edilen bir hizmet yöntemi olmaktadır.

Güvenli Ve Sorunsuz Asansörlü Nakliyat Firmaları

Ev taşıma işlemlerinde birçok müşterinin en çok dikkat ettiği noktalardan biri de eşyaların sorunsuz bir şekilde ve tam olarak nakliyesinin yapılması olmaktadır. Günümüzde inşaat sektörünün aşırı derecede gelişim göstermesi ve inşa edilen çok yüksek yapılar nedeniyle kimi zaman ev taşıma işlemlerinde farklı yöntemlerin kullanılması da gerekebilmektedir. Hem bu inşaat şartları dolayısıyla hem de müşteriler tarafından talep edilen sorunsuz nakliyat amacıyla birçok asansörlü nakliyat firmaları sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Bu firmalar tarafından tüm ev eşyaları ambalajlı ve paketli olarak sorunsuz bir şekilde toparlanarak yeni eve asansörlü sistemlerle taşınmaktadır.

Çoğu zaman taşınılan yeni binada komşular tarafından ev taşıma işlemleri yapılırken bina asansörünün kullanılması nedeniyle tepki gösterilmektedir. Bu noktada ev eşyalarının taşınmasında bina asansörünün kullanılması arızalara neden olabildiğinden dolayı daha pratik bir şekilde taşıma işleminin yapılabilmesi için asansörlü nakliyat yöntemi kullanılabilir. Bu yöntem sayesinde bulundukları bölge uygun olan binalarda yüksek katlardaki dairelere firmaların asansörlü araçları sayesinde kaldıraç sistemi kurularak eşyaların bu asansörle çok kolay bir şekilde yukarı taşınması sağlanabilmektedir. Bu yöntem aynı zamanda eski sistemlerde olan insan gücüne dayalı taşıma işlemlerine göre çok daha hızlı ve güvenli bir işlem sağlamaktadır. Ayrıca bu sistem sayesinde eşyalar daha fazla miktarda bir seferde taşınabildiği için kolaylık oluşturulması ve kısa sürede taşınma işleminin gerçekleştirilmesi mümkündür.

Nakliyat firmaları tarafından taşımacılık hizmeti verilirken eşyaların sorunsuz bir şekilde adreslerine ulaştırılması amacıyla çok farklı paketleme ve ambalajlama teknikleri kullanılmaktadır. Eşyaların taşınmasında; türlerine ve boyutlarına bağlı olarak kullanılan ambalaj malzemelerinde de değişiklik görülür. Mobilyalar gibi çizilme tehlikelerine karşı dayanıksız olan eşyaların zarar görmemesi amacıyla naylon kaplama işlemi uygulanarak taşıma yapılır. Evlerde bulunan mutfak eşyaları gibi küçük eşyaların taşıma işlemlerinde ise asansörlü nakliyat firmaları tarafından güvenli bir şekilde kolileme ve paketleme işlemleri yapılarak eşyaların taşınması sağlanır. Elektronik eşyaların ve cam eşyaların da güvenli bir şekilde ambalajlanması sonrasında yapılan taşıma işlemleri ile evde bulunan tüm eşyalar sorunsuz bir şekilde nakil edilebilmektedir.

Uygun Fiyatlarla Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Günümüzde ev taşıma işlemleri yapılırken en çok tercih edilen yöntemler arasında asansörlü taşıma yöntemi bulunmaktadır. Bu hizmeti veren firmalar tarafından eski klasik yöntemle hizmet veren firmalara göre daha yüksek ücretler talep edilebilir. Fakat bu firmalar eski yöntemle hizmet veren firmalara göre çok daha güvenli ve sorunsuz işlemler gerçekleştirdikleri için ev sahipleri için de avantaj oluştururlar. Bu avantajlar düşünüldüğünde asansörlü taşımacılık yapan firmalar tarafından verilen hizmetler için ödenen ücretler çok yüksek miktarlarda ve bütçeye yük olmayacaktır.

Taşıma işlemlerinde klasik yöntemin seçilmesi sonrasında ev sahipleri tarafından tüm mobilyaların tekrar kurulması, küçük ve büyük ev eşyalarının hepsinin tekrar yerine yerleştirilmesi, evin temizlik işlemlerinin yapılması ve tüm beyaz eşyaların montajların gerçekleştirilmesi gibi birçok işlem yapılması gerekir. Fakat klasik yöntem yerine evden eve asansörlü taşımacılık yöntemi seçildiği takdirde firmalar tarafından tüm bu işlemler gerçekleştirilebildiği için ev sahipleri çok daha rahat ve avantajlı olmaktadır.Bu sayede çok daha kısa sürede ve rahat bir şekilde yeni evlerine taşınmaları ve gündelik hayatlarına devam etmeleri mümkün olur.

Tüm bu avantajlar düşünüldüğünde klasik yöntemle taşıma işlemleri yapan firmalar ile yeni sistemlerde asansörlü taşımacılık yapan firmalar arasındaki ücret farkı çok yüksek noktalarda olmamaktadır. Klasik yöntemle taşıma yapılırken eşyaların çizilmesi, kırılması, kaybolması ve taşınma işlemlerinin çok uzun süre alması gibi sıkıcı ve istenmeyen durumlar oluşabilmektedir. Asansörlü sistemde çalışan firmalar tarafından bu gibi risklere mahal verilmemesi ve daha güvenli bir şekilde taşıma işlemleri yapılması daha çok tercih edilmektedir.

Günümüzde internet üzerinden ulaşılabilen asansörlü nakliyat hizmeti veren şirketler rezervasyon yöntemi ile çalışabilirken ödeme yöntemlerinde de peşin veya kredi kartı ile ödeme imkanları ve taksit imkanları da sunmaktadırlar. En uygun fiyatlarla taşıma hizmeti veren firmalar tarafından hem sigortalı hem ambalajlı hem de asansörlü bir şekilde hizmet verilmesi büyük bir avantaj oluşturmaktadır. Ayrıca ek olarak verilen temizlik, montaj ve yerleştirme gibi hizmetlerde bu firmaların daha avantajlı olmasını sağlamaktadır.
Devamını Göster

BLOG YAZILARI

2022-10-25

Lojistik Yönetimi Nedir?

Modern çağımızın en önemli teknik hizmet dallarından bir tanesi olarak

2022-10-26

Lojistik Sektörünün Ekonomik Etkisi

Herhangi bir ürünün ilk üreticisinden son tüketiciye ulaşana

2022-11-15

Uçak İle Kargo Gönderimi Avantajları Ve Dezavantajları

Sürekli olarak gelişen ve değişen teknolojinin pozitif etkilerinden bir tanesi

2022-11-17

Lojistik Firmalarının Rekabeti

Lojistik sektörü günlük yaşama doğrudan etki eder ve hayatın her

2022-11-23

Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Hakkında Bilgiler

Uzun zamandır insanoğlu uluslararası ticaret yapmaktadır. Takas yöntemleri ile

2022-11-29

Nakliyat Fiyatları 2022 Yılında Ne Kadar Arttı?

Dünya ülkeleri ve ülkemiz pandemi döneminden sonra çeşitli

2022-12-05

Demiryolu Nakliyesinin Avantajları Ve Dezavantajları Nelerdir?

Global çapta oldukça popüler bir şekilde kullanılmakta olan

2022-12-09

Uluslararası Lojistikte Taşımacılık Türleri Nelerdir?

Taşıma ve dağıtım, uluslararası ticarette önemli bir role sahiptir.

2022-12-16

Global Lojistik Firmaları Genelde Ne Taşıyor?

Her türlü yük taşıma işlemleri lojistik olarak adlandırılmaktadır.

2022-12-20

Lojistik Sektörünün Önemi ve Büyüklüğü

Lojistik sektörü birçok aşamada ülkelere katkı sağlamaktadır.

2023-01-03

Nakliyat Sektöründe Yenilikler: Gelecekte Neler Bekliyor?

Nakliyat için her türlü taşımacılık işleminin genel isimlerinden

2023-01-19

Nakliyat İşletmelerinin Finansal Yönetimi: Hangi Kriterler Önemlidir?

Nakliye sektörü her ülkenin, özellikle lojistik noktasında

2023-01-21

Nakliyat İşletmelerinin Finansal Yönetimi: Hangi Kriterler Önemlidir?

Nakliye sektörü her ülkenin, özellikle lojistik noktasında

2023-01-21

Nakliyat İşletmelerinde Verimliliği Artırmak İçin Yapılması Gerekenler

Nakliyat işletmelerinde verimlilik her iş bölümünde olduğu gibi