• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Nakliyat Lojistik Firmaları | Birmilyonnokta

Nakliyat Lojistik ile ilgili firmalarının listesi. Nakliyat Lojistik Şirketleri

Nakliyat Lojistik Firmaları

Aylenizin Nakliyecisi

Nakliyat Lojistik


 Aylenizin Nakliyecisi

marnin gümrükleme nakliye ve müşavirlik

Nakliyat Lojistik


YURTİÇİ VE YURTDIŞI NAKLİYE,GÜMRÜKLEME VE MÜŞAVİRLİK İŞLERİNDE ULAŞABİLECEĞİN

HAMAL AHMET DOĞAN

Nakliyat Lojistik


AFYONDA HAMAL AHMET DOĞAN ;   TAŞIMA USTALIĞI EV EŞYASI TAŞIMA, KÖMÜR İNDİRME YIKIM

İLERİ VİNÇ

Nakliyat Lojistik


Gelişime açık yönetimimiz, genç, dinamik çalışan kadromuzla pazardak

0533 12345 71 Çankaya oto kurtarma oto çekici

Nakliyat Lojistik


  0533 12345 71 Çankaya oto kurtarma oto çekici  

TÜRKOĞLU SU

Nakliyat Lojistik


Zamanınızın değerine bilerek kullanma suyu, tanker su, arıtılmış su, sıfır derece su

0533 12345 71 Ankara oto kurtarma oto kurtarıcı

Nakliyat Lojistik


  0533 12345 71 Ankara oto kurtarma oto kurtarıcı  

SEDAT NAKLİYAT

Nakliyat Lojistik


Türkiyenin her yerinde belirtilen maddelerdeki taşımalar itina ile yapılır.. Güven

Best Uluslararası Nakliyat

Nakliyat Lojistik


Best Uluslararası Nakliyat Fİrmamız uluslar arası taşımacılık üzerine hizmet vermekteyiz..

fenomen kiralık vinç 0554 528 61 27

Nakliyat Lojistik


  İstanbul fenomen  Vinç İstanbul Vinç Firmaları İstanbul Kiralık

Esmerkaya Uluslararası Taşımacılık

Nakliyat Lojistik


    ESMERKAYA NAKLİYAT; FIRMAMIZ ESMERKAYA NAKLIYAT, SIZ MÜŞTERILERINE DAHA KALITEL

Tekdal Lojistik

Nakliyat Lojistik


  Tekdal Lojistik olarak Hatay'da profesyonel hizmet sunmaktayız....

Seri Kurye

Nakliyat Lojistik


  • Seri Kurye
  • 0 (533) 406 80 64
  • İstanbul / Sarıyer

Seri Kurye

özgür su vinç nak. san. tic.ltd.sti.

Nakliyat Lojistik


Hasarsız,sorunsuz hizmet, Sigortalı hizmet seçeneği, Esnek çalışma, Hızlı iş akışı,

Belgin Nakliyat

Nakliyat Lojistik


    Belgin Nakliyat olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyeca

B.ŞEN NAKLİYAT

Nakliyat Lojistik


Pekin Nakliyat

Nakliyat Lojistik


Pekin Nakliyat olarak Ankara'da Yurtiçi Taşımacılık olarak Ev Eşyası taşıma , Kargo taşı

AKYILDIZ AĞIR NAKLİYAT

Nakliyat Lojistik


    AKYILDIZ AĞIR NAKLİYAT  1985 yılında kurulan firmamız Eskişehir ve çevres

MERTCAN AĞIR NAKLİYAT

Nakliyat Lojistik


  Misyonumuz & Vizyonumuz MİSYONUMUZ Tüm lojistik hizmetlerini; lo

BRM NAKLİYAT

Nakliyat Lojistik


KONYA VE TÜM İLÇELERİNDE HİZMETİNİZDEYİZ.

Sert Uluslararası Taşımacılık

Nakliyat Lojistik


Sert Uluslararası Taşımacılık olarak Hatay'da Uluslararası Nakliyat olarak hizmet vermektedir

UĞUR NAKLİYAT

Nakliyat Lojistik


  Fethiyede Şehir içi Ev, Ofis, Büro Nakliye İşleri     Fethiyede  

Karayalçın Nakliyat Ambarı

Nakliyat Lojistik


  Karayalçın Nakliyat Ambarı olarak öncül amacımız severek ve büyük

Blue İstanbul Tur (Pulat Taşımacılık)

Nakliyat Lojistik


   1993 yılı itibarıyla İstanbul ve Türkiye geneli illerimizde tur taşımacılığı,pers

AKYILDIZ YOL YARDIM

Nakliyat Lojistik


Akyildiz kurtarma 2006 yılında sektore baslamis olup hizmetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecr&

Yüksel Nakliyat

Nakliyat Lojistik


Tienda Konteyner Hizmetleri

Nakliyat Lojistik


   

Hisar Antrepo ve Depolama Hizmetleri Nakliyat ve Ticaret A.Ş

Nakliyat Lojistik


Hisar antrepo, gümrüklü ve gümrüksüz antrepo hizmeti, iç nakli


Eliniz Değmeden Eviniz Taşınsın

Ev taşıma işlemleri birçok kişi tarafından çok yorucu ve uzun bir süreç olarak görülmektedir. Bu nedenle ev taşıma işlemlerinde nakliyat firmalarından faydalanılarak daha hızlı ve kolay işlemler gerçekleştirilmesi çoğu zaman tercih edilen bir yöntemdir. Bunun yöntemin gerçekleştirilmesinde Türkiye genelinde birçok firma tarafından evden eve nakliyat işlemleri uygulanır. Bu sayede ev taşıma işlemleri yapılırken ev sahipleri tarafından hiçbir şeye dokunulması gerekmeden tüm ev eşyaları firma tarafından toplanarak aynı şekilde sağlam ve sorunsuz olarak yeni adrese taşınır.

Nakliyat firmaları gerçekleştirdikleri ev taşıma işlemi sonrasında taşımış oldukları tüm eşyaları eski evde bulunduğu şekilde tekrardan yeni evdeki yerlerine kurarak ve eşyaları yerleştirerek sorunsuz bir taşınma işlemi sağlarlar. Bu nedenle evdeneve nakliyat işlemleri ev sahipleri için çok büyük bir kolaylık ve rahatlık oluşturmaktadır. Firmalar tarafından taşıma işlemleri gerçekleştirilmesi sonrasında mobilyalar uzmanlar tarafından tekrar yerine aynı şekilde kurulur ve kullanılır hale getirilir. Dolaplar, mutfak dolapları,kilerler ve diğer noktalardan toplanan eşyalar sağlam bir şekilde ambalajlanıp paketlendikten sonra evdeneve taşınır ve taşındıkları yerde tekrar yeni yerlerine yerleştirilirler.

Bu işlemlerin sağlamış olduğu avantajlar dahilinde ev sahipleri sadece kendilerine ait özel eşyaları alarak evden ayrıldıktan sonra nakliyat firmaları eve gelerek ambalajlı, paketli ve sigortalı bir şekilde tüm eşyaları toplayarak evden eve taşımalarını gerçekleştirir. Bu nakliyat işlemleri sırasında evde bulunan eşyaların herhangi bir hasar almaması, çizilmemesi ve kaybolmaması gibi bir avantajın da sunulması sayesinde ev sahipleri büyük bir rahatlığa sahip olmaktadır.

Talep edilen durumlarda bazı firmalar tarafından evden eve taşıma işlemlerinde daha öncesinde evin temizliğinin yaptırılması, taşınan beyaz eşyaların montajlarının gerçekleştirilmesi, tüm mobilyaların tekrar montajların yapılması ve yeni evin oturulabilecek hazır bir ev haline getirilmesi mümkün olmaktadır. Bu sayede ev sahipleri sadece üzerlerine düşen ücreti ödeyerek yeni evlerine taşınma ve düzenli bir eve kavuşma imkanına sahip olurlar. Bu hizmetler günümüzde birçok nakliyat şirketi tarafından müşteriler için sağlamakla birlikte sıklıkla tercih edilen bir hizmet yöntemi olmaktadır.

Güvenli Ve Sorunsuz Asansörlü Nakliyat Firmaları

Ev taşıma işlemlerinde birçok müşterinin en çok dikkat ettiği noktalardan biri de eşyaların sorunsuz bir şekilde ve tam olarak nakliyesinin yapılması olmaktadır. Günümüzde inşaat sektörünün aşırı derecede gelişim göstermesi ve inşa edilen çok yüksek yapılar nedeniyle kimi zaman ev taşıma işlemlerinde farklı yöntemlerin kullanılması da gerekebilmektedir. Hem bu inşaat şartları dolayısıyla hem de müşteriler tarafından talep edilen sorunsuz nakliyat amacıyla birçok asansörlü nakliyat firmaları sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Bu firmalar tarafından tüm ev eşyaları ambalajlı ve paketli olarak sorunsuz bir şekilde toparlanarak yeni eve asansörlü sistemlerle taşınmaktadır.

Çoğu zaman taşınılan yeni binada komşular tarafından ev taşıma işlemleri yapılırken bina asansörünün kullanılması nedeniyle tepki gösterilmektedir. Bu noktada ev eşyalarının taşınmasında bina asansörünün kullanılması arızalara neden olabildiğinden dolayı daha pratik bir şekilde taşıma işleminin yapılabilmesi için asansörlü nakliyat yöntemi kullanılabilir. Bu yöntem sayesinde bulundukları bölge uygun olan binalarda yüksek katlardaki dairelere firmaların asansörlü araçları sayesinde kaldıraç sistemi kurularak eşyaların bu asansörle çok kolay bir şekilde yukarı taşınması sağlanabilmektedir. Bu yöntem aynı zamanda eski sistemlerde olan insan gücüne dayalı taşıma işlemlerine göre çok daha hızlı ve güvenli bir işlem sağlamaktadır. Ayrıca bu sistem sayesinde eşyalar daha fazla miktarda bir seferde taşınabildiği için kolaylık oluşturulması ve kısa sürede taşınma işleminin gerçekleştirilmesi mümkündür.

Nakliyat firmaları tarafından taşımacılık hizmeti verilirken eşyaların sorunsuz bir şekilde adreslerine ulaştırılması amacıyla çok farklı paketleme ve ambalajlama teknikleri kullanılmaktadır. Eşyaların taşınmasında; türlerine ve boyutlarına bağlı olarak kullanılan ambalaj malzemelerinde de değişiklik görülür. Mobilyalar gibi çizilme tehlikelerine karşı dayanıksız olan eşyaların zarar görmemesi amacıyla naylon kaplama işlemi uygulanarak taşıma yapılır. Evlerde bulunan mutfak eşyaları gibi küçük eşyaların taşıma işlemlerinde ise asansörlü nakliyat firmaları tarafından güvenli bir şekilde kolileme ve paketleme işlemleri yapılarak eşyaların taşınması sağlanır. Elektronik eşyaların ve cam eşyaların da güvenli bir şekilde ambalajlanması sonrasında yapılan taşıma işlemleri ile evde bulunan tüm eşyalar sorunsuz bir şekilde nakil edilebilmektedir.

Uygun Fiyatlarla Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Günümüzde ev taşıma işlemleri yapılırken en çok tercih edilen yöntemler arasında asansörlü taşıma yöntemi bulunmaktadır. Bu hizmeti veren firmalar tarafından eski klasik yöntemle hizmet veren firmalara göre daha yüksek ücretler talep edilebilir. Fakat bu firmalar eski yöntemle hizmet veren firmalara göre çok daha güvenli ve sorunsuz işlemler gerçekleştirdikleri için ev sahipleri için de avantaj oluştururlar. Bu avantajlar düşünüldüğünde asansörlü taşımacılık yapan firmalar tarafından verilen hizmetler için ödenen ücretler çok yüksek miktarlarda ve bütçeye yük olmayacaktır.

Taşıma işlemlerinde klasik yöntemin seçilmesi sonrasında ev sahipleri tarafından tüm mobilyaların tekrar kurulması, küçük ve büyük ev eşyalarının hepsinin tekrar yerine yerleştirilmesi, evin temizlik işlemlerinin yapılması ve tüm beyaz eşyaların montajların gerçekleştirilmesi gibi birçok işlem yapılması gerekir. Fakat klasik yöntem yerine evden eve asansörlü taşımacılık yöntemi seçildiği takdirde firmalar tarafından tüm bu işlemler gerçekleştirilebildiği için ev sahipleri çok daha rahat ve avantajlı olmaktadır.Bu sayede çok daha kısa sürede ve rahat bir şekilde yeni evlerine taşınmaları ve gündelik hayatlarına devam etmeleri mümkün olur.

Tüm bu avantajlar düşünüldüğünde klasik yöntemle taşıma işlemleri yapan firmalar ile yeni sistemlerde asansörlü taşımacılık yapan firmalar arasındaki ücret farkı çok yüksek noktalarda olmamaktadır. Klasik yöntemle taşıma yapılırken eşyaların çizilmesi, kırılması, kaybolması ve taşınma işlemlerinin çok uzun süre alması gibi sıkıcı ve istenmeyen durumlar oluşabilmektedir. Asansörlü sistemde çalışan firmalar tarafından bu gibi risklere mahal verilmemesi ve daha güvenli bir şekilde taşıma işlemleri yapılması daha çok tercih edilmektedir.

Günümüzde internet üzerinden ulaşılabilen asansörlü nakliyat hizmeti veren şirketler rezervasyon yöntemi ile çalışabilirken ödeme yöntemlerinde de peşin veya kredi kartı ile ödeme imkanları ve taksit imkanları da sunmaktadırlar. En uygun fiyatlarla taşıma hizmeti veren firmalar tarafından hem sigortalı hem ambalajlı hem de asansörlü bir şekilde hizmet verilmesi büyük bir avantaj oluşturmaktadır. Ayrıca ek olarak verilen temizlik, montaj ve yerleştirme gibi hizmetlerde bu firmaların daha avantajlı olmasını sağlamaktadır.
Devamını Göster

BLOG YAZILARI

2024-02-03

Drone Teslimatları: Geleceğin Lojistik Modeli Mi?

Drone teslimatları, son yıllarda hızla gelişen bir teknoloji olmuştur.

2022-12-09

Uluslararası Lojistikte Taşımacılık Türleri Nelerdir?

Taşıma ve dağıtım, uluslararası ticarette önemli bir role sahiptir.

2023-01-19

Nakliyat İşletmelerinin Finansal Yönetimi: Hangi Kriterler Önemlidir?

Nakliye sektörü her ülkenin, özellikle lojistik noktasında

2023-02-24

Lojistik Firmaları ve Şirketleri

Lojistik Lojistik ülke ve dünya ekonomisinde çok önemli bir yere

2022-12-05

Demiryolu Nakliyesinin Avantajları Ve Dezavantajları Nelerdir?

Global çapta oldukça popüler bir şekilde kullanılmakta olan

2023-01-21

Nakliyat İşletmelerinde Verimliliği Artırmak İçin Yapılması Gerekenler

Nakliyat işletmelerinde verimlilik her iş bölümünde olduğu gibi

2022-10-25

Lojistik Yönetimi Nedir?

Modern çağımızın en önemli teknik hizmet dallarından bir tanesi olarak

2022-12-16

Global Lojistik Firmaları Genelde Ne Taşıyor?

Her türlü yük taşıma işlemleri lojistik olarak adlandırılmaktadır.

2022-11-17

Lojistik Firmalarının Rekabeti

Lojistik sektörü günlük yaşama doğrudan etki eder ve hayatın her

2022-10-26

Lojistik Sektörünün Ekonomik Etkisi

Herhangi bir ürünün ilk üreticisinden son tüketiciye ulaşana

2023-01-03

Nakliyat Sektöründe Yenilikler: Gelecekte Neler Bekliyor?

Nakliyat için her türlü taşımacılık işleminin genel isimlerinden

2023-01-21

Nakliyat İşletmelerinin Finansal Yönetimi: Hangi Kriterler Önemlidir?

Nakliye sektörü her ülkenin, özellikle lojistik noktasında