• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ve-ka Car Rental

Adres :

Merkez Mah. Alparslan Bulvarı 19/a Ankara » Pursaklar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cafer Telli

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 516 82 56

Ankara’da son zamanların parlayan yıldızı Ve-Ka Car Rental şirketi birmilyonnokta.com üyesidir. İnsanların gelişmekte olan ihtiyaçları arasında hızlı ve güvenilir ulaşıma olan ihtiyacı giderek artmaktadır. Özellikle önemli günlerde veya zamanlarda, tatile giderken, yapılacak olan aktivitelerde hep bir aracın rahatlığını aranır. Günümüz şartlarında bir araç sahibi olmanın da çok daha zahmetli bir hale dönüşmesi bu rahatlığın sağlanacağı alternatif yolları hayatımıza sokmuştur. İşte şirketimiz sizlere bu rahatlığı ayağınıza kadar getiriyor.

Artık bir araç sahibi olmanın stresini yaşamadan sigortası olan kaskosu yapılmış son model ve güvenilir araçlarımızla seyahatlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ödeme seçeneklerimizde ki kolaylık, iadeler esnasında tanıdığımız opsiyon süresinde ki tolerans, emsallerimize göre daha uygun depozito ve fiyatla verdiğimiz kiralık araçlarımızın sizleri ziyadesiyle memnun edeceğine olan inancımız tamdır. İşte bu özgüven ve iş ahlakı ile karşınızdayız.

Ankara rent a car sektöründe tanınırlığı giderek artan şirketimiz; filosuna günden güne son model araçları katmaktadır. Farklı bagaj kapasitelerine sahip; Orta segment ve Lüks araç kiralama seçeneklerinde, zevkinize göre olan araçlarımız ile şehir içi ve şehir dışında güvenli bir şekilde seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çoğu zaman araç kiralarken gereksiz prosedür ile zaman kaybı yaşanıyor. Bu zaman kaybını minimize ederek istediğiniz aracı kolay ve hızlı bir şekilde hizmetinize sunuyoruz. Amacımız hem sizlere kaliteli hizmet sunmak hem de gönül rahatlığı oluşturup memnuniyetinizi kazanmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR