• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Vezirköprü İsotto Çiğköfte Toki

Adres :

Nalbantlı Mahallesi Toki Konutları Samsun » Vezirköprü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Umutcan İşliyen - Hakan Dursun

E-Posta Adresi :

umutcanisliyen97@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 859 05 91

Whatsapp 2:

0 (542) 464 85 34

Vezirköprü İsotto Çiğköfte Toki olarak Samsun'da verdiğimiz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Samsun fast food sektöründe hizmet veren firmamız Vezirköprü İsotto Çiğköfte Toki olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler uzun yıllardır severek tüketilen çiğköfte başta olmak üzere birçok farklı türde ki fast food ürünü üzerinedir.

Firmamızın sunduğu ilk hizmet çiğköfte üzerinedir. Çiğköfte çok uzun süredir tüketilen ve zamanla çeşitli yeni özellikler elde etmiş bir üründür. Bizlerde bu ürünü sizlere sunarak bu eşsiz lezzetin tadına bakmanıza yardımcı olmaktayız. Firmamız bu ürününü klasik hazırlanma şekli ile hazırlamakta ve belirli bir süre ile dinlendirerek gerçek çiğköftenin tadına bakmanızı sağlamaktayız. Türkiye'nin doğusuna ait olan bu lezzeti geleneksel şekilde hazırlanmamızın yanında her gün taze şekilde de hazırlamaktayız. Sizlere taze bir ürün sunma gayesi içerisinde olan firmamız itinayla her gün yeniden çiğköfte üretmektedir.

Firmamızın bir diğer hizmeti ise özel günler için baklava siparişidir. Özel olarak verdiğimiz bu hizmetimizde talep üzerine hareket etmekteyiz. İhtiyacınız kadar ürünü istediğiniz makul sürede sunmaktayız. Bir diğer hizmetimiz ise süt mısır ürünüdür. Süt mısır ürünü çok sevilerek tüketilen bir sokak lezzeti olması rağmen bizler yine özel olarak bu ürünü de sunmaktayız. Firmamız son hizmeti ise alo paket servisimizdir. Alo paket servisimiz ile birlikte firmamızda sunduğumuz tüm ürünlerimizi bir telefon ile istediğiniz yere kadar getirebilmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR