• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Viola Kahve ve Yemek

Adres :

Yenişehir Mah. Anadolu Lisesi Cad. No: 25 Şanlıurfa » Viranşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muammer Çakan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 511 90 20

Şanlıurfa Viranşehir’de birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Viola Kahve ve Yemek salonumuz yola çıktığı ilk günden itibaren şehrin ilgi odağı olmuştur. Bizler şehrimizin ve ülkemizin geniş mutfak kültürünü istisnasız her misafirimizle buluşturmayı hedefliyoruz. Bunun için kaliteden ve güler yüzlü hizmetten taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz.

Şanlıurfa restaurant sektörünün gözdelerinden birisi olarak şehrin en güzel yerinde, en güzel işletmesi olarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Bunun için baştan sona özel tasarlanmış, iç ve dış dekorasyonu ile farklılığı yakalamış, benzersiz bir konsept sunuyoruz. Hijyenik, ferah, geniş ve göz alıcı mekanımızda en güzel lezzetleri servis ediyoruz. Her damak zevkine hitap edebilmek gayesiyle çok geniş bir menü ile karşınızda yer alıyor, her an taptaze, lezzetli ve sağlıklı ürünleri tüketiminize sunuyoruz.

Servis ettiğimiz ürünlerimizin tamamını henüz malzeme tedarikinden itibaren özenle takip ediyoruz. Marka değeri yüksek, bilinir, kaliteli ve sağlıklı malzemeleri işletmemize dahil ediyoruz. Yılların bilgi, birikim, eğitim ve deneyimine sahip personellerimizle buluşturuyoruz. Onların özel tarifleriyle hazırladıkları menüleri özel olarak servis ediyor, güvenle tüketiminize sunuyoruz.

Herkese, her zaman hitap edebilmek gayesiyle çok geniş bir menü ile günün her saatinde Şanlıurfa’nın en güzel yemek yenecek, içecek içilecek mekanı olmayı başarıyoruz. Karışık pizza, tantuni, saç kavurma, serpme kahvaltı ve daha onlarca çeşit yanında fotoğraf çekimi, özel gün kutlaması ve canlı müzik gibi ayrıcalıkları da sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR