• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yadigar Kahvaltı Kafe

Adres :

Tepeköy Mah. Çamçukur Yolu Üzeri Alp Sok. No: 96/1 Kocaeli » Karamürsel

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nalan Kılıçarslan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 423 30 41

Restoran sektöründe hizmet veren Yadigar Kahvaltı Kafe birmilyonnokta.com üyesidir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde sizlere en ayrıcalıklı ve kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Lezzetlerimizi hazırlayan ustalarımız ve güler yüzlü personellerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Ticari kaygıdan uzak sizlerin memnuniyeti ve keyifli vakit geçirebilmesi adına üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Doğayla iç içe sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz nezih mekanımızda sizleri ağırlamaktayız. En özel gün ve anlarınızı güzel anılara dönüştürmek için sizlere kesintisiz hizmetler vermekteyiz.

Kocaeli restoran olarak müşterilerimize beklentilerinin ötesinde ideal hizmetler sunarak faaliyet gösterdiğimiz bölgede önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Nezih mekanımızda; nişan organizasyonları, özel gün kutlamaları, serpme kahvaltı ve kafe olarak istediğiniz konsepte uygun olarak sizlere hizmetler sunmaktayız. Deniz manzaralı mekanımızda geniş imkanlarımızla sizlere organizasyon hizmetlerinde de destek olmaktayız. Müşterilerimiz için en iyisini düşünüyor ve hayata geçiriyoruz. Faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri çağa uygun yenilikçi bir anlayışla sizlerin taleplerine karşılık verdik.

Restoran hizmetlerimizle emin adımlarla ilerlemeye ve hitap ettiğimiz müşteri kitlesini genişletmeye devam ediyoruz. En değerli zamanlarınızda sizlerin mutluluğuna ortak olmak için hizmet veriyoruz. İstifadenize sunduğumuz lezzetlerimiz en hijyenik koşullarda en kaliteli gıda ürünleri hazırlanarak sizlerin istifadesine sunulmaktadır. Güvenle ve afiyetler tüketebileceğiniz lezzetlerimizle müşterilerimizin ilk tercihlerinden biri olmayı başardık. Nitelikli hizmetlerimizi bütçenize hitap eden en uygu fiyatlarla istifadenize sunmaktayız. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR