• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yağmur Çim ve Sulama Sistemleri

Adres :

Atatürk Mahallesi Hasan Tahsin Caddesi No: 9 Kısıkköy Menderes/izmir İzmir » Cumaovası(Menderes)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aziz Cihan Gözel -samet Baş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@yagmurcim.com

Whatsapp 1:

0 (533) 693 22 35

Whatsapp 2:

0 (533) 693 22 35

Whatsapp 3:

0 (533) 685 96 81

Bahçenizin, işyerinizin hatta ve hatta evinizin bahçesinin görsel anlamda bir güzellik sunması ve bütünlük içerisinde olması çok önemlidir. Özellikle de işletmeniz için gelen müşterileri çekmenin ve görsel güzellik sunmanın farklı bir anlamı bulunur. Bu konuda işletmeler ve bahçesini güzelleştirmek isteyenler farklı dekorasyon ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Bu ürünler arasında suni çimler ve peyzaj ürünleri de yer almaktadır. Bahçenizde veya işletmenizde yaptıracağınız bahçe peyzaj hizmeti ile daha albenili ve ferah bir ortama kavuşabilirsiniz. Bu konuda sizlere hizmet veren firmamız İzmir plastik sanayi sektörü içerisinde uzun yıllardır hizmet veren ve müşterilerine daha ferah, daha kaliteli ve daha güzel bir ortam sunmak için kurulmuştur.

Firma olarak bünyemizde vermiş olduğumuz hizmetler oldukça geniştir. Bu hizmetler arasında, damla sulama sistemleri, bahçe sulama sistemleri, bahçe düzenleme hizmeti, çim rulo satış hizmeti, bahçe dizayn hizmeti, suni çim üretimi, suni çim uygulamaları, bahçe bakım hizmeti, peyzaj firması, bahçe düzenleme hizmeti vb. hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetlerimiz ile daha güzel, daha yeşil ve daha doğal bahçe görünümüne sizleri kısa sürede kavuşturmaktayız.

Büyük bir alanda kurulmuş olan firmamız, alanımızda kendi üretimini kendisi yapmaktadır. Çim ve peyzaj ürünlerimizi büyük bir titizlik ile üretiyor ve sizlerin kullanıma sunuyoruz. Aynı zamanda bahçe peyzaj ve sulama yöntemleri konusunda da sizlere hizmet sunuyor ve güzel bahçelerinizin oluşması için elimizden geleni yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR