• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yasa Bursa

Adres :

3 Evler Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi Nilüfer Caddesi No: 29 Nilüfer / Bursa Dumlupınar Mahallesi Gülveren Caddesi No: 12 Görükle/ Nilüfer/bursa Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ferhan Dal

E-Posta Adresi :

yasabursa@gmail.com

Geniş, ferah ve sessiz ortamıyla sizlere kapılarını açan firmamız Yasa Bursa hizmetinizdedir. Merkezi konumda olan restoranımız, Bursa restaurant sektöründe en lezzetli ürünleriyle sizlere hizmet vermektedir. Burada çalışmalarımızı başlattığımız günden bu yana önce kalitemizden sonra ise lezzetimizden ödün vermeden çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllar bu sektörün içerisinde olan ekibimiz Yasa Bursa ile değerli müşterilerini ağırlamaktadır. Yılların kazandırdığı tecrübeler, elinin lezzeti ve bilgi birikimler sayesinde ekibimiz mutfakta harika lezzetler hazırlamaktadır.

Birbirinden farklı ve lezzetli ürünlerimizle sizlere kapılarımızı açıyoruz. İsterseniz bireysel isterseniz arkadaş ortamınızla ya da isterseniz ailenizle restoranımızı tercih edebilirsiniz. Burada birbirinden lezzetli çorba çeşitlerimiz, kebap çeşitlerimiz, ızgara çeşitlerimiz, pide çeşitlerimiz, pizza çeşitlerimiz, tost çeşitlerimiz, köfte çeşitlerimiz ve daha pek çok lezzet mutfakta başarısını ispatlamış ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Bu lezzetleri hazırlarken kullandığımız ürünlerin kaliteli ve lezzetli olmasına dikkat ediyoruz. Taze ürünler kullanarak hazırladığımız yemeklerin lezzetini arttırıyoruz. Sabah, öğle ve akşam gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz restoranımız uygun fiyatlarla çalışmalarını sürdürmektedir.

Yemeklerimizin lezzetine önem verdiğimiz kadar sunuma da önem veriyoruz. Tüm lezzetiyle hazırladığımız yemeklerimiz her zaman yoğun ilgi görmüştür. Yoğun ilgi görmesinin sebebi ise şık sunumlarla sofranızın düzenlenmesidir. Lezzetinden şüphe etmeden yiyeceğiniz bu tatlar sağlığa uygun ortamda hazırlanmaktadır. Burada temizliği de ön planda tutarak değerli müşterilerimize birbirinden lezzetli ve kaliteli yemeklerimizle hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR